Mgr.

Eva Procházková (Prokůpková)

verifiedCreated with Sketch.

24 názorů +přidat

Naším cílem je poskytnout klientům a pacientům co nejlepší péči. Vztah mezi fyzioterapeutem a jeho pacientem chápeme jako vztah partnerský, jako vztah mezi členy jednoho týmu. Týmu,… Více

Adresy

Hodnocení pacientů

5

Obecné skóre
24 názorů

 • Přesnost
 • Péče
 • Zařízení
 • S první návštěvou jsem spokojena.
  Vyplnění dotazníku a zjišťování anamnézy je při první návštěvě nevyhnutné.
  Následně vyšetření, hledání příčin potíží, ukázka cviků na procvičování.
  Paní doktorka je trpělivá, zodpoví veškeré dotazy a je velice milá a příjemná - je profesionál.

 • L

  Paní magistra mi velmi efektivně pomohla od bolesti a omezení hybnosti. Objednací lhůta byla velmi krátká a navíc se plně přizpůsobila mým možnostem. Při setkání byla velmi profesionální, příjemná, pečlivá. Doufám, že ten příjemný pocit nebolavých zad dlouho vydrží a až zase budu něco dělat špatně, vím, kam se obrátit :) Děkuju!

 • L
  Návštěva z ZnamyLekar.cz

  Paní magistra je vstřícná, sympatická a férová. Jelikož nejsem z Prahy, žádala jsem jen jednorázové ošetření s tím, že nemohu pravidelně docházet. Pozorně si vyslechla, co mě trápí, pečlivě se vyptala na další podrobnosti a seznala, že tohle na jednorázové ošetření není, že to bude chtít dlouhodobou péči. Dokonce se i snažila vymyslet, jak by se to dalo zařídit, aby mně ji byla schopna poskytnout, i kdyby mimo své ordinační hodiny. Jelikož jsme to nevymyslely, s omluvou mě odmítla, věnovala čas a úsilí tomu, aby mně vyhledala a doporučila dobré fyzioterapeuty v místě mého bydliště, a nevzala si za to všechno ani kačku.
  Pokládám to za velice zodpovědný a férový přístup – jednak že se nepokusila vyrejžovat na mě, co se dalo, druhak že udělala vše proto, aby mně poradila, kde najít dobrou péči, třeťak si obecně vážím každého zdravotníka, který umí říct, že něco neví, něco nejde, nemá to smysl, místo aby podnikal zbytečné zákroky jen proto, aby prostě něco udělal a za každou cenu vypadal všemocně.
  Lituji, že k ní nemohu chodit, je moc fajn.

 • B
  Návštěva z ZnamyLekar.cz

  Výborná paní fyzioterapeutka, u které se dá i výborně a jednoduše objednat přes internet. Je velmi pečlivá a vzdělaná. Doporučuji

 • M
  Návštěva z ZnamyLekar.cz

  Paní magistra je vstřícná, pomůže a vše vysvětlí. S problémem pomohla, doporučila cviky, takže spokojenost.

 • S
  Návštěva z ZnamyLekar.cz

  Eva Procházková je milá, sympatická a má profesionální přístup. Pomohla mi při akutních potížích. Určitě doporučuji.

 • P
  Návštěva z ZnamyLekar.cz

  Profesionální, příjemná. Snaží se najít příčiny obtíží, věřím, že nám dokáže pomoct. Určitě doporučuji.

 • Velice šikovná a zkušená. Hledá přičiny potíží. Pomohla mi od bolesti zad - IT nemoc :-) Určitě se zase zastavím na další pokračování. Rozhodně doporučuji!

 • S
  Návštěva z ZnamyLekar.cz

  Přišla jsem se dvěma problémy a s těmi jsem i odešla. Paní magistra se mnou půl hodiny (z hodiny) vyplňovala formuláře, z čehož jsem nadšená nebyla, nicméně to bylo prý nutné. Poté se snažila zjistit příčinu, a pak mi ukázala cviky, které mám doma cvičit. Ze svých předchozích návštěv, které pro mě byly daleko přínosnější musím říct, že já opravdu spokojena nebyla, ba naopak. Každému vyhovuje něco jiného, ale pro mě to byly vyhozené peníze.

  Eva Procházková (Prokůpková)2015-05-25

  Vážená paní Strachotová,
  v první řadě chci říci, že je mi líto, že jste byla nespokojená. Přišla jste se dvěmi chronickými problémy. U chronických obtíží je velmi důležité zjistit možné příčiny, které k nim vedou, tyto příčiny zjišťuji zpravidla cíleným dotazováním, tzv. anamnézou, která v případě chronického stavu může zabrat i 20-25 minut. Poté následuje vyšetření – tedy zjištění aktuálního stavu. Cviky, které jsem Vám ukázala, jsou cíleně zaměřeny na odstranění vašich chronických obtíží. Bohužel, a za toto se omlouvám, není v mých silách řešit chronické obtíže během jedné terapie.

 • M
  Návštěva z ZnamyLekar.cz

  profesionálka, vstřícná, krátké objednávací termíny.Ochotná i telefonicky konzultovat. Pomohla mi. Děkuji

Dotazy od pacientů (9)

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů

Zkušenosti a dovednosti

O mně

 • Naším cílem je poskytnout klientům a pacientům co nejlepší péči. Vztah mezi fyzioterapeutem a jeho pacientem chápeme jako vztah partnerský, jako vztah mezi členy jednoho týmu. Týmu, který se sestavil na základě vzájemné důvěry za jediným účelem. Odstraněním nebo zmírněním potíží pacienta, za účelem vyřešení problémů klienta. Proč hovoříme o týmu a proč klademe důraz na spolupráci? Je to jednoduché. Fyzioterapeut bez aktivní spolupráce klienta zmůže jen velmi málo. Může ukázat cestu a kousek po ní pacienta doprovodit a pak na něj občas dohlédnout. Ale ujít ji musí pacient sám.

  Vystudovala jsem bakalářský i magisterský program fyzioterapie na 2. lékařské fakultě Univerzity Karlovy pod vedením prof. Koláře. Již během magisterského studia jsem působila jako vedoucí fyzioterapeut privátního neurologického a rehabilitačního pracoviště.

Specializace

 • fyzioterapeut

Nemoci

Fotografie

Články

 • Jak si neničit zdraví prací u počítače?

  16. ledna 2015

  Vdnešní době trávíme u počítače osm až dvanáct hodin denně. Takováto zátěž ssebou přináší různá zdravotní rizika. Nejvíce trpí zápěstí, lokty a krční páteř....