Eva Procházková (Prokůpková), fyzioterapeut Praha

Přijímám: dospělí
Hotovost, Bankovní převod

Fyzioterapie • 950 Kč

Běžný termín • 950 Kč

Naším cílem je poskytnout klientům a pacientům co nejlepší péči. Vztah mezi fyzioterapeutem a jeho pacientem chápeme jako vztah partnerský, jako vztah...

• Bolest zad

• fyzioterapeut

Fotografie

Znalost jazyků

Čeština, Angličtina

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Nejčastěji hledané služby

950 Kč

Ostatní služby

950 Kč

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Fyziomona s.r.o. Běžný termín

Paní Eva je velice příjemná, komunikativní a dle mého názoru ví co má dělat i když se to na první pohled může jevit jinak. Velmi mne překvapila svým přístupem k mému problému, ukázalo se že byl ten nejlepší. Doposud můj problém nikdo takto neřešil a že jsem pár fyzioterapeutů navštívila. Snažím se všechny rady dodržovat a cítím se lépe. Určitě paní Evu ještě navštívím.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Fyziomona s.r.o. fyzioterapie

Paní Eva je nesmírně příjemná a profesionální, vše vysvětlí, ukáže a s pacientem výborně komunikuje. Vyhovuje mi také automatizovaný systém, který připomíná termíny objednání, a také to, že lze platit kartou.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Fyziomona s.r.o. fyzioterapie

Velice účinná pomoc, již po první návštěvě se cítím znatelně lépe. Odbornost a celkový přístup terapeutky budí okamžitou důvěru.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Fyziomona s.r.o. Běžný termín

+ podrobné vyšetření a vysvětlení
+ komunikace (milá a sympatická paní)
+ ukázka cviků
+ rady na co se zaměřit
- žádné, jsme spokojena s návštěvou

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Fyziomona s.r.o. fyzioterapie

Vstřícný přístup k pacientovi, milé jednání paní fyzioterapeutky, maximální snaha pomoci. Názorné předvedení cviků.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Fyziomona s.r.o. fyzioterapie

O víkendu se mi zablokovaly žebra a paní magistra mě vzala hned v pondělí, i když už měla po pracovní době.

Umístění: Fyziomona s.r.o. fyzioterapie

Dnes první návštěva. Paní magistra je odborník na svém místě. Bylo vidět, že se o moje problémy zajímá a opravdu chce pomoci. Navíc je velice milá a navozuje příjemnou atmosferu. Bylo mi vše dopodrobna vysvětleno, z ordinace jsem odcházela už téměř bez bolesti. Doporučené cviky nejsou nijak složité a zvládne je opravdu každý. Dokonce semnou paní Procházková zůstala v pátek o 15 minut déle :)) Mockrát děkuji a doporučuji dále.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Fyziomona s.r.o. fyzioterapie

Chodím díky paní Procházkové. Nejlepší fyzioterapeutka, které jsem se dostal pod ruce. A že jich pár už bylo.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Fyziomona s.r.o. Běžný termín

Úžasný přístup k pacientovi, paní doktorka se mi velice věnovala, vše vysvětlila, pomohla, no prostě největší spokojenost! Dekuji

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Fyziomona s.r.o. fyzioterapie

Bolest zad je nepříjemná vždycky. Byla jsem překvapená, jak moc se mi po hodině péče paní magistry ulevilo! Moc děkuji, že se můžu zase normálně hýbat a normálně žít.

12 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den,
    Před měsícem mě začlo bolet v boku nad zadkem při sezení v autě či u počítače. Bolest začne kolem 10-15 minut a nepřestává. První jsem si myslel že to je od ledvin, protože bolest byla nejhorší vždy další den po alkoholu a i v poslední době chodím častějš na malou. Šel jsem tedy k obvoďákovi který mě poslal na rehabilitace, že to je sedací nerv. Lékař na rehabilitaci mi řekl bez jakéhokoliv vyšetření plotýnka. Chodil jsem tedy 3 týdny na nahřívaní, elektřinu a jakési natahování páteře. Ale bez úspěchu, spíše se to zhoršilo a přidala se bolest vystřelující do kotníku.. nevím co mám tedy dělat. Nevíte si rady? Děkuji

Dobrý den, bylo by dobré doplnit další vyšetření - ať už neurologické nebo případně rentgen páteře. I pokud by to byl výhřez ploténky, je důležité vědět, že se jedná o vratný stav. Může se stát, že i správně vedená fyzioterapie vede k přechodnému zhoršení, nicméně bez dalšího vyšetření se nedá přesně říci, co může být příčinou vašich obtíží.

Krásný den
    Mgr. Eva Procházková

Mgr. Eva Procházková (Prokůpková)

• Dobrý den byla jsem na MR páteře a ráda bych znala výsledek. Ve zprávě stoji:
    Napřímená bederní lordóza.
    Obratlová těla bez posunů, bez kompresí, bez ložisek.
    Lehce snížený meziobratlový disk L5/S1 s mírně sníženou intenzitou signálu při incip.degener. změnách, jinak meziobratlové disky normální výšky a intenzity signálu.
    Primární šířka páteřního kanálu přiměřená, sagitálně 15-16 mm.
    Míšní koncis zasahuje do úrovně L1/2, zachycená část míchy bez myelopatie.
    Mediální protruze disku L5/S1 asi 4 mm o široké bázi, intraspinálně v lehkém kontaktu s odstupujícím kořenem S1 bilat. Neuroforamina hraniční šíře.
    Kloubní štěrbiny intervertebrálních kloubů přiměřené šíře, bez nápadných návalků okrajů kloubních ploch.
    Facetová cysta při levém interverteb. kloubu L5/S1.
    Res:
    mediální protruze disku L5/S1 v lehkém intraspin. kontaktu s kořenem S1 bilat.

Bolí mě levá část beder a bolest vystřeluje do levého stehna a lýtka. Ráda bych věděla co se s tím dá dělat. Mimo obstřiků. Je mi 35 let a už cca rok trpím bolesti zad, poslední měsíc bolesti nohy.
    Moc děkuji za informaci.

Krásný den,
    podrobné vysvětlení nálezu by vám měl dát váš lékař, já se to pokusím jednoduše shrnout. Máte výhřez meziobratlové ploténky, který se lehce dotýká nervů, které odstupují z míchy. Proto také cítíte bolest ve stehně a v lýtku. Rozhodně to však není konečná diagnóza! Výhřez se může vstřebat. Dobrým pomocníkem je fyzioterapie - po vyšetření můžeme stanovit vhodný způsob terapie a zmírnit vaše obtíže.
    Pokud budete mít další otázky, určitě se neváhejte zeptat.

Mgr. Eva Procházková, fyzioterapeutka

• Bolest zad