Šrobárova 50, Praha

Zobrazit ostatní profily plastických chirurgů v okolí
Canadian Medical s.r.o.
Veleslavínská 30/1, Praha

Zobrazit ostatní profily plastických chirurgů v okolí

Byla jsem u paní doktorky na augmentaci. Jsem naprosto spokojená. Výsledek přirozený, nepatrné jizvy a zatím žádné komplikace. Můžu jen doporučit. Doktorka je moc milá, empatická a svou práci dělá s nadšením. Děkuji

Umístění: Ordinace Jiný

Celý život mě trápila nadváha, věčné diety s jojo efektem vedlo k mega převisu břicha. V 50 jsem se odhodlala vše změnit a převis si nechat odstranit. S přístupem, léčbou i výsledkem operace jsem maximálně spokojená. Paní doktorka má zlaté ruce i srdce. Milá pečlivá, nemůžu nic vytknout.

Nevím, nakolik se podepsal telefonát během operace na nekvalitě jizvy, na každý pád se domnívám, že by se telefonovat při šití nemělo a neúspěch tak přičítám právě tomuto, byť by celá situace mohla dopadnout stejně, i kdyby paní doktorka neměla telefon mezi ramenem a uchem v jisté části operace.

U paní doktorky jsme byla na augmentaci poprsí. Odvedla výbornou práci, jsem nesmírně spokojená. Je velmi milá, vše vysvětlí. Usměvavá a má opravdu šikovné ručičky! Jestli ještě někdy nějaký zákrok podstoupím, rozhodně se k ní ráda vrátím!