Praktická lékařka
Plynárenská 1, Brno

Umístění: Praktická lékařka Jiný

Moc příjemná paní doktorka a sestřička. Dá se s nimi velmi dobře domlouvat jak po telefonu tak osobně. Vždy se snaží mi co nejvíc pomoct a najít nějakou cestu k řešení. Návštěva ordinace je příjemná, protože narozdíl od mnoha jiných "obvoďáků" nemáte pocit, že je otravujete. Určitě doporučuju :-)

Umístění: Praktická lékařka Jiný

U této lékařky jsem byla na prohlídce při nástupu do zaměstnání. Nevím, zda jsem zrovna vychytala den, kdy jsem se netrefila do její nálady, ale odcházela jsem s pocitem, že za svou praktickou lékařku bych si ji rozhodně nezvolila. Její postoj mi přišel dosti nadřazený a vůbec jsem se v ordinaci necítila dobře. Zato paní sestřička byla hotový anděl, tak milou, usměvavou a hodnou osobu jsem dlouho nepotkala.

Paní doktorka mi vždy pomohla poradila nikdy jsem se nesetkal stak obětavou a milou doktorkou a to jich v současné době navštěvují hodně už to že kdykoli jsem potřeboval o radu nikdy mne neodmítá kéž by bylo takových lékařů více.Jaroslav Pořízek

Umístění: Praktická lékařka Jiný

Nejlepsi doktorka vubec. Krome toho ma i dobre kontakty. I ostatni specialisti, ke kterym vas v pripade potreby posle jsou odbornici na svojem miste.

C

Dobrá lékařka, ale je příliš postižená východní filozofií, což každý nemusí. Pokud kouříte a pijete alkohol, vůbec k ní nechoďte, takové "lidi" léčí nerada.

Skvělá lékařka. Co víc říct...

Paní doktorku navštěvuji od doby, co jsem ukončil základní vojenskou službu. A to už je 10 let. Ale znám ji od doby co jsem byl ještě dítě, protože v Ochozi u Brna to byla jediná lékařka široko daleko a pravděpodobně mi zachránila oko. Za svůj život jsem nepoznal lékaře, který by dosahoval jejích kvalit.

K této lékařce chodím od doby, kdy začala ordinovat, tedy zhruba 30 let. Je odborně na výši, velmi pečlivá, pozorná a i po těch letech praxe je přívětivá. Jsem přesvědčena, že mi cca před dvěmi měsíci zachránila život.
Vřele doporučuji.

u paní doktorky jsem roky a spokojen

Osvícená lidská bytost!!!Praktikuje tradiční čínskou medicínu.Neustále se vzdělává.U nás v Ochozi předcvičuje tai chi,zdarma a ve svém volném čase již mnoho let.Setkání s tímto člověkem je požehnáním.Chodíme k Evě celá rodina.
Kdo chápe,že si o svém zdraví rozhoduje sám a nenechává se strhávat masovou manipulací,je u této paní doktorky na pravém místě!!!