Ambulance prakt. lékaře, akupunktura
Provazníkova 26, Brno

Umístění: Ambulance prakt. lékaře, akupunktura Jiný

Sestřička v ordinaci je moc fajn.
Paní doktorka působí rázně, ale je taky fajn a nikdy jsem neměla pocit odbytí, jak tu někteří píšou.
Jako člověk chápu, že když jim denně volá asi sto lidí (jen za mou návštěvu sestřička i paní doktorka volali snad 7x), tak že nebudou mít vždy příjemný medový hlásek.
Já jsem zatím spokojená a doufám, že to takto bude i dál :-)

Umístění: Ambulance prakt. lékaře, akupunktura Registrace

Kvůli stěhování jsem hledala nového obvodního lékaře, hned mi bylo řečeno, že přijímají. Po normálních otázkách typu pojišťovna atď. byla poslední otázka národnost. Když jsem řekla, že jsem původem Slovenka, tak jsem byla odmítnuta, že jiné národnosti v ordinaci nechtějí. Po mém upozornění, že odmítnout pacienta na základě národnosti je nezákonné, jsem měla termín ještě tentýž den, raději jsem však odmítla.

Katastrofa. Jakmile cokoli potřebujete nebo něco zanedbá, pošle vás jinam. Vytváří dojem "přepracovanosti", ale čekárna prázdná ("To ani nechoďte"). OK, také s ní končím.

když jsem byla zdravá, tak mi viděla něco v krku, prý kdyby se to rozběhlo, at prijdu. začal mi otékat krk s tím, že jsem se každou noc dusila. chtěla jsem to přejít, ale zhoršovalo se to, tak jsem po týdnu přišla, ale ouha, neobjednala jsem se(!) jelikož to bylo už dost akutní a chodím každý den do práce. asi se naštvala, že nejsem objednaná, řekla mi, že tam nic nevidí a antibiotika mi nedá. musela jsem jet v noci na pohotovost, málem jsem se udusila. NEDOPORUČUJI. a tak protivnou sestru jsem taktéž ještě neviděla.

Jak tu již zaznělo. Ze začátku ochotná, ale s každou návštěvou se přístup zhoršuje. Po pádu z koně kdy jsem chtela něco na hojení ran jsem byla poslána na RTG (4 dny od pádu z koně bych asi věděla že mám něco zlomený), na hojení nic. Nyní mi uzavřela nemocenskou zpětně protože jsem měla dojít na kontrolu v době kdy měla dovolenou a se sestrou jsem se telefonicky domlouvala ať přijdu až se vrátí. Dnes v ordinaci mi bylo řečeno, že jsem vůbec nevolala a v práci ať si to vyřeším jak chci. Řekla jsem na svoji obranu že si donesu výpis hovorů, že jsem volala a bylo mi řečeno ať se nesnažím odporovat. To že nedošlo k doléčení asi zmiňovat nemusím. Úplný nezájem, arogance a bez dotazu na cokoliv Codein nebo antibiotika. Již nikdy víc

NEDOPORUČUJI - neochotná cokoliv řešit, vše, co se po ní požaduje, jak kdybyste ji otravovali.
Sestřička to samé, protivná, neochotná.
Odcházím pryč.

Co člověk to názor.
Dr. Hamžovou hodnotím, pokud vůbec co laik mohu hodnotit velice kladně.Mám mnoho alergií, vyskočily mi v pozdějším věku. Našla je, velice mi pomohla. Díky dietám chodím, bez hůlky či berlí, které jsem dříve musel používat.

Bohužel jsem si recenze přečetl až nyní. Musím souhlasit vesměs s těmi negativními. Paní doktorka rázně před plnou čekárnou odmítla moji žádost o potvrzení zdravotního stavu pro absolvování běžeckého závodu. Podotýkám, že jsem byl předem objednaný a avizoval co budu požadovat. Po běžných procedurách se sestrou jako měření tlaku vyběhla z ordinace, mezi ostatními pacoši mi oznámila "že to v žádném případě" a pozvala dovnitř člověka který přišel 20 minut po mně. Já končím!

Dobrý den, po dvou letech, kdy jsem se zde vyjadřovala a hodnotila paní doktorku kladně, se dnes musím vyjádřit velmi negativně. Důvodem je naprosto nepřijatelné chování k mé mamince, kdy ji výrazy - cituji: "Vy nejíte, vy žerete" sdělila, že trpí obezitou, ale nevšimla si, že moje maminka trpí zhoubným nádorem....navíc pro opakované neschopenky se na ni dívala jako na simulantku, místo odeslání na odborné vyšetření....kam si po čase zašla sama a byla ji diagn. uvedená vážná nemoc...bohužel s 2měsíčním zpožděním v péči Mudr. Hamžové. Já si hledám někoho jiného!

arogance