Nemocnice s poliklinikou Praha Italská
Italská 560/37, Praha

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Paní doktorka i sestřička jsou milé, empatické. Paní doktorka mě vyslechla, vše mi důkladně vysvětlila, vyšetření nebolelo. Jsem spokojená a moc jim děkuji.

Poté co jsem si přečetl zkušenosti ostatních, tak se mi do ordinace moc nechtělo, ale má zkušenost byla jen pozitivní. Paní doktorka se na vše detailně vyptala a poté mě vyšetřila. Ona i sestra byly velmi milé. Díky

Byl jsem u ní jen jednou (protože jsem odešel od jiné doktorky), myslel jsem si že bude lepší než předchozí. Mýlil jsem se. Poté, co mě seřvala, že si neumím mýt uši, jsem po dvou dalších doktorech našel toho pravého ORL doktora.

S arogancí jakou má paní doktorka a její sestra jsem se ještě nesetkala. Po dvaceti minutách v čekárně nám paní doktorka oznámila (uprostřed ordinačních hodin) ,že odchází a pokud něco chceme,máme se domluvit se sestrou.Když se na to ohradil jeden mladý muž,paní doktorka mu suše odpověděla,že to jsou její ordinační hodiny a může si dělat co chce.
Když jsme se ptali sestry jak je to možné,tak nám řekla,že pokud se nám to nelíbí,máme jít jinam.
Nechápu proč tyto dvě ženy pracují ve zdravotnictví.
Každopádně v této ordinaci mě už nikdo neuvidí.

Paní doktorka je velmi neochotná. Přesně mi vysvětlila, jak mám brát léky a když jsem po týdnu přišla na kontrolu bez zlepšení stavu, vynadala mi, že jsem brala léky špatně. Po chvilce uznala, že uvažovala nad jinou diagnózou a že jsem tedy nejspíš postupovala dle její rady. Minimálně o týden mi prodloužila nemoc.

Paní doktorka je velmi neochotná a neprofesionální. Odmítla mne vyšetřit v pokročilém stadiu těhotenství s akutním zánětem nosních dutin, jen kvůli tomu, že jsem byla nový pacient a jí zbývala hodina do konce ordinační doby.