Praktická lékařka
Výstaviště 1, Brno

S paní doktorkou nejsem také moc spokojena. Chodím si k ní už jenom pro doporučení k jiným lékařům, což je ostatně její práce. Na silné migrény doporučení cvičit a nepít kafe před devátou hodinou, je zcela mimo mé chápání.
Nakonec jsem navštívila jiného lékaře, který mi napsal rhb. Co mne ale nejvíce naštvalo, že došlo ke ztrátě mojí karty, což opravdu nechápu. Jsou v ní důležité informace! Jak se tohle může stát!? Pobíhající, zmatená sestra ji zřejmě založila někam opravdu hluboko. Takže nedoporučuji

jiz nekolik let patrime ke klientum pani doktorky a co ctu za hodnoceni tomu nemohu uverit vzdy mila lidska a ochotna pomoci chodi k ni cela nase rodina a za nic bychom nemenili prejeme pevne nervy a nedejte se

Paní doktorka vůbec neposlouchá vylíčené potíže a ignoruje jakékoliv moje námitky.
Klidně opisuje případné nálezy i když ji upozorníte na absolutně chybná data...klidně je napíše třeba do zprávy pro jinéh lékaře a Vy tak odcházíte a máte v dokumentaci nesmysly-vlastně to je pro pacienta jisté riziko. Bojí se zásadních rozhodnutí,a je velmi opatrná...jen aby byla krytá...na pacientovi jí nezáleží. Vůbec ji nedoporučuji-najděte si někoho kdo má o Vaše léčení zájem a nepude preferovat své "známé".

Naprostá katastrofa,nezájem o pacienta,neodborné postupy,nedělá prevenci ani na vyžádání,neodesílá ke specialistům na sledování a odbornou léčbu ani s jasnou diagnozou....ale kapitační platby přesto každý měsíc přijdou,to si uvědomte všichni u ní zaregistrovaní.

Ě

je super! má ráda děti...je na ni spoleh!!!!!!!

velmi dobrá lékařka i člověk.Je pečlivá a navíc velmi příjemná.Vždy vyjde vstříc.Rozhodně doporučuji!

Přečetl jsem si hodnocení Dr Dražanové od Baribala-H.Zhrozil jsem se v čí hlavě se mohla zrodit taková nehorázná lež. Je to sprostá pomluva. Já ji znám dlouhou dobu a co by lékařky si ji velmi vážím, je po odborné stránce výborná.

Já si na Paní doktorku Dražanovou nemůžu stěžovat. Vždy mě vyléčila a byla dost starostlivá. Doporučuji !!!
Je pravda, že k ní už nechodím, ale to je jen proto, že to mám na BVV daleko.

C

Bylo to opravdu hruza!! Jsem strasne rad, ze si zmenil lekare. Mel jsem potize z sdrcem,ale celou dobu dostaval doporuceni dat si jen nekolik dni klidu atd. Uplna nekompetence!

,,Baribal" je bezpochyby velmi zamindrákovaný,má ale možnost najít si jiného lékaře,
který bude výplodem zas něčeho jiného a jistě se jej rád ujme. Ocením pak více volné-
ho místa v čekárně.
MUDr Dražanovou hodnotím velmi kladně a DOPORUČUJI!!