Praktický lékař pro dospělé
Štefánikova 1301, Kopřivnice

Pani doktorka je proste pro me jako zenu poklad,umi nejen vylůecit ale i doporucit co je dobre ale i uprime zvysit hlas jelůi treba a to je na lekari dulezite. A sestricka je take super,nalezite se doplnuji. Jsem rada ze ji mam jako osetrujici lekarku.

C

Výborná lékařka, umí léčit tělo i duši. Rozumí lidem, poradí, poučí a hlavně poctivě léčí. Sestřička Štěpánová hravě a s úsměvem zvládá vše, co se od ní žádá. Mám štěstí, že patřím k pacientům, kteří jsou přiřazeni do jejich obvodu. Děkuji.

VELMI DOBRÁ LÉKAŘKA, DŮSLEDNÁ, PŘÍJEMNÁ - TOTÉŽ I SESTRA ŠTĚPÁNOVÁ

mám s ní i sestřičkou velmi dobrou zkušenost.Nemohu souhlasit,že odmítá alternativní léčbu.Sama mi několikrát doporučila bylinky.Hodně mi pomohla a odhalila mé skryté onemocnění.Jsem s ní velmi spokojená.Je u ní celá má rodina

Paní doktorku s pacienty moc nekomunikuje, nevysvětluje, odcházím s pocitem, že obtěžuji. Navíc je problém s dlouhými objednacími lhůtami, časy stejně nejsou dodržovány, odpolední ordinace pro pracující je jen 1x týdně

Je skvělá, necpe do lidí zbytečně prášky a i tak umí vyléčit.

Naprostá spokojenost, paní doktorka je vždy příjemná a ochotná. Sestřička Štěpánová je jedna z nejlepších sestřiček, které jsem za celý život poznala.

vždy srozumitelné vysvětlí podstatu problému,vždy usměvavá,v dobré náladě,prostě člověk na svém místě.sestra štěpánová je poklad.

pecliva,vzdy ochotna pomoct i lezicim pacientum formou navstevy,velmi lidska.DEKUJI.

Já být lékařkou a přijít ke mně pacientka, jakou jsem já,tak sama sebe vynesu v zubech :-). Cením lékařčinu trpělivost, s jakou naslouchá steskům lidí, kteří si za své problémy mohou v drtivé míře sami.