Hotovost, Bankovní převod, Kreditní karta

Rodinná psychoterapie • Od 2 000 Kč

Nejčastěji hledané služby

Od 2 000 Kč

Psychoterapeutická poradna Dikobrazz

Nabízím poradenské, psychoterapeutické, psychologické a edukační služby pro dospívající, děti , dospělé i skupiny. Jsem absolvent psychoterapeutického...

Léčené nemoci

Zobrazit všechny léčené nemoci

Ukončené školy

• Pražská vysoká škola psychosociálních studií - obor psychologie
  • Pražská vysoká škola psychosociálních studií - obor aplikovaná psychoterapie a sociální práce

Ceny ZnamyLekar.cz

• psychoterapie

Stáže

• Práce s traumatem a krizová intervence
  • Organizační rozvoj, poradenství, koučování
  • Licencovaná práce s autorskou sadou projektivních koláží Miroslava Huptycha
Zobrazit více

Certifikáty

Znalost jazyků

• Čeština

Umístění: Psychoterapeutická poradna Dikobrazz psychologické poradenství

Skvělý přístup se sympatickou dávkou humoru, 100% doporučuji.

Mgr. et Mgr. Jan Roušal

Děkuji za komentář a pokusím se si ten humor udržet !

Umístění: Psychoterapeutická poradna Dikobrazz psychologické poradenství

Skvělý pan terapeut, jsem moc spokojená s jeho způsobem komunikace - někdy přijemně svérázným a odlehčeným, ale rozhodně ne zlehčujícím vaše problémy. Doporučuji

Mgr. et Mgr. Jan Roušal

Děkuji za komentář a uznávám, že svérázný určitě jsem :)

Umístění: Psychoterapeutická poradna Dikobrazz psychologické poradenství

Naprostý profesionál. Nemám, co dodat.

Děkuji mnohokrát za vše!

Mgr. et Mgr. Jan Roušal

Také děkuji za spolupráci i komentář

Umístění: Psychoterapeutická poradna Dikobrazz psychologické poradenství

za mna fakt zmysluplne utratene peniaze.. vynikajuca debata.. a pristup.. urcite sa vidime znova :)

Mgr. et Mgr. Jan Roušal

:)) jste mne rozesmál - a budu se těšit!

Umístění: Psychoterapeutická poradna Dikobrazz psychologické poradenství

Naprosoto skvělý psycholog, maximálně lidský přístup a empatie, prakticky ihned se v člověku zorientuje, naladí se na nej a již na prvním sezení dává cílené rady a doporučení, které člověk ze sebe sám nevydoluje... jakkoliv jsem to předem neočekával, byl jsem nadšený a hned jsem se objednal na další termín...mohu upřímně doporučit...

Mgr. et Mgr. Jan Roušal

Díky moc za nadšený komentář, přeji ať to nadšení vydrží co nejdéle a těším se na další spolupráci :)

Umístění: Psychoterapeutická poradna Dikobrazz psychologické poradenství

Komunikace, dochvilnost, snaha pomoci, vysvětlení a mnoho dalších věcí. Moc děkuji.

Mgr. et Mgr. Jan Roušal

Rádo se stalo :) Jsem rád, když mají moje intervence pro klienty smysl

Umístění: Psychoterapeutická poradna Dikobrazz psychologické poradenství

Již poněkolikáté jsem se na pana Magistra obratil v těžké životní situaci a vždy jsem ocenil jeho přístup, komunikaci a pomoci mi otevřít oči, když jsem to sám neviděl. Děkuji Vám a těším se na další setkání.

Mgr. et Mgr. Jan Roušal

Rád jsem byl nápomocný a kdykoliv se budu těšit na další spolupráci.

Umístění: Psychoterapeutická poradna Dikobrazz psychologické poradenství

Příjemný rozhovor a srozumitelná analýza problému,, odcházel jsem, že chápu, co by se mělo změnit

Mgr. et Mgr. Jan Roušal

Děkuji za komentář a věřím, že se podaří změny dotáhnout do úspěšného konce

Umístění: Psychoterapeutická poradna Dikobrazz psychologické poradenství

Pan doktor je přirozený a autentický a tím pádem se člověk u něj může uvolnit a cítit se sám sebou. Dostala jsem dobré rady, trefné otázky i poznámky. Setkání mi moc pomohlo si uvědomit, co je pro mě v životě důležité a na co zaměřit. V terapii hodlám pokračovat.

Mgr. et Mgr. Jan Roušal

Jsem rád, že Vám setkání pomohlo a budu se těšit na další setkání.

Umístění: Psychoterapeutická poradna Dikobrazz psychologické poradenství

Velice příjemné sezení. Pan Roušal vám dá prostor se vypovídat a zároveň vám dá super poznámky a jiný pohled na věc. Ze sezení jsem odcházel v mnohem lepší náladě a doufám, že mi to vydrží co nejdéle.

Mgr. et Mgr. Jan Roušal

Děkuji moc za příjemnou zpětnou vazbu a připojuji se k víře - ať Vám lepší nálada vydrží. co možná nejdéle.

7 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

potýkám se se silnou úzkostí a ráda bych našla psychoterapeuta, který má smlouvu s Českou průmyslovou zdravotní pojišťovnou. Je to hodně akutní, proto bych chtěla někoho najít, co nejdříve. Chtěla jsem se zeptat, jestli stále platí, že máte plno a nemůžete přijímat pacienty na dlouhodobé konzultace, a jestli byste mi případně mohla v Brně doporučit někoho jiného.

Předem moc děkuji.

Dobrý den, asi Vás moc nepotěším - smlouvu s pojišťovnou nemám a brněnské kolegy bohužel neznám

Mgr. et Mgr. Jan Roušal

I'm looking or a psychologist in Ostrava for some regular sessions who can speak English. My Czech is not good enough yet. My insurance company is VZP. Depending on the price I would be willing to pay if needed.

hello, unfortunately we offer therapy only in Prague