Praktický lékař
Holásecká 31, Brno

Umístění: Praktický lékař

Paní doktorka je ochotná , milá, zkušená možná trošku více upovídaná ale je super a sestřička také za mě perfektní a doporučuji

Paní doktorka je moudrá, laskavá a líbezná. Pouhé popovídání s ní mi vždy přináší úlevu.
Má i skvělou sestřičku.

Pracuji, mam na starosti domacnost a staram se jeste o oba starnouci rodice. Velmi proto ocenuji peclivou lekarku, ktera prebira za jejich, muj i manzeluv zdravotni stav plnou zodpovednost a ja se nemusim strachovat jeste o to, jestli nekdo nema neco zanedbane. Vzdycky pristup na jednicku, do cekarny si vemte neco na cteni nebo polstarek :). Muzu jedine doporucit.

Pani doktorku a sestricku navstevuji jiz par let. Nedavno jsem absolvoval nekolik vysetreni u jinych lekaru a musim priznat, ze tak vlidne a pritom odborne zachazeni, jako v ordinaci Mudr. Ergensove jsem nezazil nikde. Pani doktorka je opravdovy profesional na svem miste a je videt, ze ji jeji profese bavi. Se sestrickou se perfektne doplnuji a vytvari tak team, ktery se nejen snazi cloveku pomoct po fyzicke strance, ale zaroven i vyslechne, poradi, povzbudi a povznese. A umi davat zcela bezbolestne injekce! Diky Bohu za ne.

Paní Ergensová dokáže vždy poradit. Co se mi u ní líbí nejvíc je, že člověka "rozebere", stačí si s ní povídat, a tím se jí podaří vyřešit např.proč mě bolí hlava... Je pokaždé ochotná poradit, při srovnání s jinými je i velmi informovaná a jde u ní poznat, že se neustále vzdělává a zajímá se o novinky...
Čekání je na zbláznění, ale za to částečně mohou i pacienti, kteří už od šesti "stepují" před ordinací a nemají co dělat...

ochotná, vlídná, odborně na výši

Paní doktorka je opravdu velice pohodová a lidská,určitě také proto, že má dobré domácí zázemí- vtipného manžela.

Manželka mě také dobře léčí.Jsem s ní naprosto spokojen.Kamil - manžel

C

Paní Radvana je zajímavá svým křestním jménen,životními postoji a vztahem k pacientům,který je veskrze velmi dobrý. Doporučuji,je jen třeba se obrnit trpělivostí v čekárně, 5 pacientů před dveřmi v 9 hod. dopoledne,svůj polední oběd už nestihnete.

Jsem u pani doktorky ca. 15 a jsem velmi spokojena. Pani doktorka ma velmi lidsky pristup a pochopeni i pro rodinne prislusniky pacientu kteri prodelavaji tezke nemoci jako je napriklad rakovina. Dokaze jak poradit tak i vse vysvetlit. Byla a je moji velkou oporou kdyz potrebuji psychicky podporit. Tak ze timto vyjadruji velke podekovani. A mohu jen doporucit.

S pozdravem
p. P.F.