Hotovost, Bankovní převod

Nejčastěji hledané služby

Soukromá psychologická praxe

Jsem psycholog a terapeut, provozuji soukromou praxi. Pro více informací prosím navštivte mé webové stránky:

Léčené nemoci

• Problémy ve vztazích, komunikační potíže, nízká sebedůvěra
  • „špatné nálady“: pocity prázdnoty, ztráty energie, úzkosti

Ukončené školy

• Studium oboru Psychologie na FF Masarykovy university v Brně
  • Atestace v oboru Klinická psychologie - uděluje Institut postgraduálního vzdělávání ve zdravotnictví zřizovaný Ministerstvem zdravotnictví ČR
  • Funkční specializace v systematické psychoterapii - uděluje Česká psychoterapeutická společnost České lékařské společnosti JEP

• psychoterapie

Fotografie

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Pan Gregor je velmi klidný, trpělivý a pozorně naslouchá. Během sezení si dělal podrobné poznámky, ovšem jeho shrnutí, rady či doporučení byly velmi obecné a nic nového mi nepřinesly.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Určitě doporučuji. Pan Gregor je velmi příjemný a vnímavý člověk. Při sezení vás nechá hovořit a poté cílenými otázkami dovede k počátku celého problému, načež prodiskutuje možné cesty jak se ho efektivně zbavit. Jako odborník je otevřený novým myšlenkám, metodám a zůstává stále svým přístupem k vám velmi lidský a neodměřený, čehož jsem si na něm velice cenil po celou dobu našich sezení.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Doporučuji, pan magistr je jednoznačně odborník a velmi mi pomohl. Zejména oceňuji snahu, aby klient metodou nenásilných otázek přišel na svůj vlastní problém sám. Pan magistr funguje jako prostředník, jako vaše "vodítko" k vašemu problému.

Pana Gregora mohu všem vřele doporučit. Z každého našeho sezení jsem odcházela s příjemným pocitem, vždy mi pozorně naslouchal a měla jsem pocit, že ho mé problémy opravdu zajímají. Postupně jsem si začala uvědomovat některé souvislosti, o kterých jsem do té doby neměla tušení. Mnoho věcí jsem ve svém životě přehodnotila a začala znovu, naplno a hlavně šťastně žít. Jsem opravdu velmi vděčná za tuto zkušenost.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Nejsem zrovna typ člověka, který se svěřuje na potkání, takže jsem měl před prvním sezením trochu obavy, zda dokáži s p. Gregorem otevřeně komunikovat. Dal jsem na doporučení z tohoto portálu a udělal jsem opravdu dobře. P. Gregor je profesionál, působí velmi klidně a ačkoliv mi do hovoru v průběhu terapie moc nevstupoval, dokázal navodit atmosféru vzájemné důvěry a komunikovalo se mi s ním velmi dobře. Za poslední dobu se ve mně nahromadilo mnoho trápení a problémů, p. Gregor vytrvale naslouchal, dělal si hodně poznámek a následně v průběhu nebo ke konce každého sezení zformuloval nějaký názor, doporučení, kterým zcela trefně vystihl povahu mých problémů a umožnil mi tím pochopit a pracovat se stavem mé psychiky. Hodně mi pomohl v těžkých chvílích. Není to terapeut, který na vás vysype zdánlivě správnou definici vašeho stavu a jeho příčin po prvním sezení, ale naopak vás jen vede tak, abyste si uvědomili co a jak se ve vaší psychice děje a jak je možné a vhodné s tím pracovat, aby se váš stav zlepšil.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Pan Gregor na mě působil velice dobrým dojmem. Od začátku jsem měl pocit, že ho doopravdy zajímají moje problémy, vypadal vždy velmi soustředěně a pečlivě naslouchal. O všem si vedl důkladné poznámky, takže se často odkazoval i na věci, které jsme probírali o několik sezení dříve. Dal mi některé cenné rady, ale za hlavní přínos považuji to, že jsem na sezeních s ním často nacházel ve věcech souvislosti, o kterých jsem dřív neměl tušení.

Pan magistr je, dle mé vlastní zkušenosti, člověk na správném místě. Nejdříve si vše pořádně vyslechne/zapíše a nechá vás hovořit s cílem pochopit váš problém. Posléze klade otázky/názory na věc, které nejsou tak časté, zato naprosto trefné. Z jeho sezení si určitě něco odnesete.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Oceňuji klidný a citlivý přístup. Psycholog mi dával hodně prostoru, byl trpělivý a terapie probíhala nenásilně. Mluví spíš méně, pokud cítí, že chcete mluvit vy. Nedostávala jsem kategorické rady, co dělat, ale spíš formou otázek a povídání, jsem docházela ke svým závěrům. To ale může být individuální a možná to je u každého jeho klienta jinak, to nevím. Chodila jsem k němu pravidelně po dobu několika měsíců a můj stav se subjektivně i dle hodnocení psychologa zlepšil natolik, že v tuto chvíli už nedocházím. Děkuji a doporučuji.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

K návštěvě mě donutily pro mě velké osobní problémy, které se čím dál více stupňovaly. Naivně jsem si myslela že vše zvládnu vyřešit sama, což se nepodařilo a musela jsem vyhledat odbornou pomoc. A myslím, že jsem si vybrala nejlépe. Všechny reference zde jsou pravdivé.
Na první konzultaci jsem šla s obavami, ale prakticky hned ze mě spadl ostych a vše a mohla jsem se se vším svěřit. Pan Gregor trpělivě naslouchal, případně pokládal další otázky a já jen povídala a povídala, dokud ze mě všechno nespadlo. A moc mi pomohly věcné rady. Během sezení jsem si plno věcí uvědomila.
A když zase přišla slabší chvilka, tento pan doktor byl jasnou volbou, byť už si jen o pacientovi píše poznámky, takže zná problémy konkrétní osoby. Už mi jen pomáhá sama přítomnost pana doktora, doporučení co dělat, aby se mi ulevilo, ale i doporučení na filmy a hudbu.
Jsem moc ráda že pan Gregor mi tolik pomohl a mohu jedině doporučit. Nepřeji nikomu aby měl potřebu navštívit psychologa, ale pokud se tak již stane, nemůžete si vybrat lépe.
A já moc děkuji za všechno.

Panu Gregorovi dekuji za vse co pro me v kladnem slova smyslu udelal.Dnes diky sobe, jemu a dalsim v Plhob muzu oslavit vice jak 3 rocni abstinenci a nastartovani meho zivota ze dna.Dekuji Vam.Petr J.