Praktický lékař
Durďákova 13, Brno

Umístění: Praktický lékař

Paní doktorka je výborná, chodíme k ní celá rodina. Pokud je to možné, snaží se předcházet psaní antibiotik. Vždy, když mi antibiotika napíše, vím, že to opravdu jinak nejde. Již dvakrát mi včas odhalila zápal plic a poslala k odborníkovi. Mamince zachránila život, když ji poslala do nemocnice přes velké protesty. Když mi bere sestřička krev, nemám ani modřiny a nestalo se mi, že by na mě byla protivná. Za mě spokojenost.

Paní doktorka je skvělá! Moc milá, hodná, opravdu se o pacienta zajímá a snaží se ve všem vyjít vstříc. Stará se o velkou část naší rodiny a jsme všichni velmi spokojení.

Nejlepší obvodní lékařka na světě! Vstřícná, trpělivá, ochotná, laskavá, vždy se snaží s maximálním úsilím vyřešit problém, pomoci pacientovi. Kdyby takový lékaři byli všichni ....

Chodím k paní doktorce už asi 17 let a vždy se ke mě chovala pěkně... Velká spokojenost

Paní doktorka je velice milá, vstřícná,ochotná a vždy trpělivě pacienta vyslechne. Když je potřeba odešle na specializované podrobné vyšetření. Chodíme k paní doktorce 20 roků a za tuto dobu naše mínění o jejím přístupu k nám se za celou dobu nezměnilo. Naprostá spokojenost.

Velmi příjemné vystupování, vysoká odbornost,

Paní doktorka je velice milá, vstřícná,ochotná a vždy trpělivě pacienta vyslechne a když je potřeba odešle na specializované podrobné vyšetření.Taktéž i sestřička je velice vstřícná a hodná.Jsem velice spokojená a doporučuji.

spatne predepsane leky

Jsem s pani doktorkou velice spokojena! Chodíme k ní skoro celá rodina a všichni se shodujeme na jejím příjemném a vstřícném chování. Nic neléčí sama, pokud má nějaké podezření, neváhá poslat k odborníkovi - to se u spoustu doktorů nevidí. Několikrát nám v těžkých chvílích pomohla..! Podle mého názoru je velice dobrý lékař!

Ochotná lékařka,vždy pomůže