Dita Lacinová, zubař Česká Lípa

MUDr. Dita Lacinová

Zubař Více

14 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Purkyňova 1849, Česká Lípa
Praktický zubní lékař

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zaměstnanecká pojišťovna Škoda + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

5

Obecné skóre
14 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
N
Ověřeny pacient

Musím říct, že s takovou péčí jsem se ještě nesetkala. Paní doktorka mě vzala s bolavým zubem, ačkoliv nejsem její pacientka. Udelala mi rtg, důkladně vysetrila a ošetřila - bezbolestně! Vse mi do podrobna vysvetlila a byla moc příjemná. Stejne tak sestřička! Zkratka obě zlaté. Snad poprve jsem seděla v zubarskem křesle naprosto klidná, bez sebemensiho strachu. Až mě mrzí, že nepřibírá nové pacienty.


Ověřeny pacient

Nikdy bych nemenila jsou to zlaticka jak sestra tak i doktorka.Jsem s jejich peci velice spokojena.Skoda,ze nemuzu dat vice hvezdicek.


J
Ověřeny pacient

Nejlepsi zubarka co muze byt,hodna,ochotna a hlavne jemna ne jak ostatni sadouri,ktery jsem poznala.


J
Ověřeny pacient

Milá,příjemná zubařka.Doporučuji.Měl bych ovšem výhrady k ordinačním hodinám,každý den má od 8.00 do 12.00 hod a vzhledem k tomu,že pracuji jako noční hlídač,uvítal bych,kdyby se nějaký den ordinovalo také odpoledne.Navíc kamarád,který nemá zubaře a potřeboval nutně ošetřit,odešel s nepořízenou.Sestra mu řekla,že bolestivé případy ošetřují jen do 9.00 hod.


B
Ověřeny pacient

Vynikající zubní lékařka, velmi jemná a citlivá. První zubařka u níž zákroky nebolí. V žádném případě bych neměnil.


Vzhledem k výsledkům stomatologické péče...


Skvělá zubařka, kvalitní péče, je příjemná, milá, ochotná a vše podrobně vysvětlí. Sestřička je taktéž moc mílá a příjemná. Jsem s jejich péčí opravdu velmi spokojená.


Ověřeny pacient

Dnes jsem byla poprvé u této zubařky, jelikož mě bolel zub a paní zubařka dnes ordinovala jako ,,pohotovost,,. Z této příjemné a milé doktorky jsem maximálně nadšená! Nejen že je profesionální a odvádí skvěle svou práci, ale ještě k tomu navíc je lidská, umí jednat s lidmi a chovat se k nim skvěle, je velice milá a příjemná, vše mi perfektně vysvětlila a popsala... Jen mě mrzí to, že nepřijímá nové pacienty a tudíž jí nemohu mít nastálo jako svou zubařku :-(. Tuto příjemnou paní bych brala za zubařku hned, protože kdo k ní chodí, ten nemusí mít trauma ze zubařů a z bolesti...


M

Konečně se nebojím chodit k zubaři.Je to příjemná paní doktorka a sestra je taky super.Doporučuji všem.


I

Znám paní doktorku již hodně pátků a je to nej nej nej zubařka široko daleko. O sestřičce se ani nezmiňuji - to je zlatíčko největší. Tahle děvčata jsou super stoma-tým!!!


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti