Praktický zubní lékař
Purkyňova 1849, Česká Lípa

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Musím říct, že s takovou péčí jsem se ještě nesetkala. Paní doktorka mě vzala s bolavým zubem, ačkoliv nejsem její pacientka. Udelala mi rtg, důkladně vysetrila a ošetřila - bezbolestně! Vse mi do podrobna vysvetlila a byla moc příjemná. Stejne tak sestřička! Zkratka obě zlaté. Snad poprve jsem seděla v zubarskem křesle naprosto klidná, bez sebemensiho strachu. Až mě mrzí, že nepřibírá nové pacienty.

Nikdy bych nemenila jsou to zlaticka jak sestra tak i doktorka.Jsem s jejich peci velice spokojena.Skoda,ze nemuzu dat vice hvezdicek.

Nejlepsi zubarka co muze byt,hodna,ochotna a hlavne jemna ne jak ostatni sadouri,ktery jsem poznala.

Milá,příjemná zubařka.Doporučuji.Měl bych ovšem výhrady k ordinačním hodinám,každý den má od 8.00 do 12.00 hod a vzhledem k tomu,že pracuji jako noční hlídač,uvítal bych,kdyby se nějaký den ordinovalo také odpoledne.Navíc kamarád,který nemá zubaře a potřeboval nutně ošetřit,odešel s nepořízenou.Sestra mu řekla,že bolestivé případy ošetřují jen do 9.00 hod.

Vynikající zubní lékařka, velmi jemná a citlivá. První zubařka u níž zákroky nebolí. V žádném případě bych neměnil.

Vzhledem k výsledkům stomatologické péče...

Skvělá zubařka, kvalitní péče, je příjemná, milá, ochotná a vše podrobně vysvětlí. Sestřička je taktéž moc mílá a příjemná. Jsem s jejich péčí opravdu velmi spokojená.

Dnes jsem byla poprvé u této zubařky, jelikož mě bolel zub a paní zubařka dnes ordinovala jako ,,pohotovost,,. Z této příjemné a milé doktorky jsem maximálně nadšená! Nejen že je profesionální a odvádí skvěle svou práci, ale ještě k tomu navíc je lidská, umí jednat s lidmi a chovat se k nim skvěle, je velice milá a příjemná, vše mi perfektně vysvětlila a popsala... Jen mě mrzí to, že nepřijímá nové pacienty a tudíž jí nemohu mít nastálo jako svou zubařku :-(. Tuto příjemnou paní bych brala za zubařku hned, protože kdo k ní chodí, ten nemusí mít trauma ze zubařů a z bolesti...

Konečně se nebojím chodit k zubaři.Je to příjemná paní doktorka a sestra je taky super.Doporučuji všem.

Znám paní doktorku již hodně pátků a je to nej nej nej zubařka široko daleko. O sestřičce se ani nezmiňuji - to je zlatíčko největší. Tahle děvčata jsou super stoma-tým!!!