Dermatolog Vyškov

• „Rychlé jednání, protože se uvolnilo místo, i hned mě vzala na sál kde doslo k odstranění znaménku a vyřešení mého problému. Na nic se nečekalo, chválím rychlost. Opravdu jsem si připadala jako v Modrém kódu. Mohi jen doporučit Více

Albrechtova 716/2, Vyškov Mapa

Kožní ambulance

• „S paní doktorkou jsem spokojená, jen co mi trochu vadí, že neustále nabízí produkty značky, se kterými má nejspíše uzavřenou smlouvu. Ocenila bych, kdyby doktoři raději volili léčbu podle sebe, zkušeností a spokojenosti pacientů než podle toho, co mají písemně stanoveno. Jinak velmi, ale opravdu velmi oceňuji systém objednávání pacientů! Takhle kdyby to bylo všude, byla bych opravdu spokojená! U paní doktorky se mi nikdy nestalo, že bych čekala dlouho v čekárně, spíše naopak, sestřička mě vždy vzala v hodinu, na kterou jsem byla objednaná! Díky tomu jsem jejím věrným pacientem! Více

Karlov 1, Prostějov Mapa

Odborný lékař dermatovenerologie

• „Paní doktorka je super. Chodím k ní dlouho, je vždy ochotná a většinou pomůže. Ve složitějších případech odešle na specializované pracoviště. Více

Horníkova 34, Brno Mapa

Privátní dermatovenerolog. ambulance

• „Skvělá doktorka i sestra. MUDr. Salloumová je pečlivá, profesionální a empatická. Perfektně fungující objednávkový systém. Více

sídliště Svobody 34, Prostějov Mapa

Salloum s.r.o., kožní

• „Pani doktorka mi vždy vyhověla léčila jsem se u ní za mlada s akné, vždy vyšla vstříc když jsem měla akné doporucila mi vhodnou léčbu a co mám jíst abych se vyvarovala akné. Měla jsem ji moc ráda Více

Trávnická 2, Prostějov Mapa

Dermacos

• „Na nové znaménko pod obočím doporučena mast, žádné řezání a do 2 dnů byl problém pryc. Můžeme jen poděkovat za prohlídku všech znamének na těle , dopadlo to díky paní doktorce skvěle. Více

Malinovského náměstí 551, Slavkov u Brna Mapa

Ordinace pro dermatovenerologii

Slavkov u Brna, Tyršova, Slavkov u Brna Mapa

Poliklinika Slavkov u Brna

• „Za celý život znám už mnoho lékařů ale lékaře který Vás řádně prohlídne, vysvětlí co je za problém, věnuje se Vám pozorně je jen pár a mudr. Holoubková patří mezi ně. Z takových by si měli brát ostatní lékaři příklad...DOPORUČUJI Více

Karla Čapka 1656/13, Šlapanice Mapa

Dermatovenerologické ordinace

• „Tato paní doktorka ve velmi dobrá . Mě vyléčila exém i v dětství ostatní dermatologické problémy. A kdykoliv mám problém nebojím se za ní jít a i je velmi ochotná. Více

Purkyňova 36, Vyškov Mapa

Odborná kožní lékařka

• „Ošetření bez problémů, bez zbytečných průtahů, přesně podle mých představ (pozdrav, vtípek, prohlídka, recept, doporučení, domluvení kontroly, pozdrav). Milý přístup a příjemné vystupování! Při návštěvě kvůli potvrzení sám zkontroloval kartu a přeočkoval mě proti Tetanu. Většina mých vrstevníků ani netuší, že by se měli nechat přeočkovat. Více

Sovětská 487, Bučovice Mapa

Praktický lékař

• „Řečeno jedním jediným slovem výborná lékařka.

Sovětská 919, Bučovice Mapa

Ordinace pro dermatovenerologii

• „Jsem velmi spokojená, paní doktorka mi pomohla se složitějším ekzémem a setkala jsem se s celkově dobrým přístupem po všech stránkách. Doporučuji. Více

Matlachova 39, Brno Mapa

Kožní lékařka