Doporučení dermatologové s Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna Uherské Hradiště

• „Skvělý přístup jak od paní doktorky tak i od sestřičky. Paní doktorka je profesionílní, zkušená a příjemná, dobře poradí. Předepsaná léčba mi ihned pomohla. Měla takový půběh, jak mi paní doktorka popsala. Děkuji. Více

U Brány 243, Uherské Hradiště Mapa

• „Pan doktor Hrňa je profesionál na svém místě, stejně jako pí. doktorka Hrňová! Ordinaci navštěvuji kvůli odstranění znamínek, vždy laskavý a moc milý přístup! Na mé otázky oba dostatečně odpoví, poradí s léčbou. Nikdy žádný problém s hojením. Vyzkoušela jsem více kožních doktorů, již jedině Hrňovi! S čistým svědomím doporučuji, 10 z 10!! Více

Na Zápovědi 512, Uherské Hradiště Mapa

DERMA PRIMA s.r.o.

• „Zkušená lékařka, která mi vyléčila během 30 dní obtíže, jichž mě jiná dermatoložka nebyla schopna zbavit přes 2 roky. Má své metody, které fungují, a nevidím důvod, proč by se jich měla vzdávat. Více

Sadová 3895, Zlín Mapa

ordinace

• „Byla jsem u paní doktorky v její soukromé ordinaci,vyšetření dermatoskopem stálo 400 kč ale podívala se a hned mně objednla na dvě odstranění ke sv.Anně. Vzhledem k temu že mám cukrovku,mně na jiném pracovišti nic odstranit nechtěli,tak p.Jugová bez problémů. Zítra jdu na to,tak jsem zvědavá ale zatím spokojenost. Naopak byla upovídaná,usmívala se a objednala mně k sobě témeř hned. Více

tř. Tomáše Bati 5135, Zlín Mapa

Medica Chirurgica s.r.o.