DERMA PRIMA s.r.o.

68601 , Uherské Hradiště , zlínský

Nejbližší zařízení

Názory o lékařích

Lékař: MUDr. Štěpán Hrňa Jiný

Pan doktor je velmi příjemný, se vším poradi, řešil s nim odstranění bradavice, odstranění znamének. Vše v pohodě…vřele doporučuji.

Lékař: MUDr. Štěpán Hrňa Jiný

Pana doktora jsem navštívila kvůli odstranění znamínka. Nyní, když mám i jiný problém, navštěvuji výhradně jeho. Lékař moc ochotný, pečlivý a pozorný. Zdaleka nejlepší, se kterým jsem se setkala.

O
    Lékař: MUDr. Štěpán Hrňa Jiný

Pan doktor Hrňa je profesionál na svém místě, stejně jako pí. doktorka Hrňová!
    Ordinaci navštěvuji kvůli odstranění znamínek, vždy laskavý a moc milý přístup!
    Na mé otázky oba dostatečně odpoví, poradí s léčbou.
    Nikdy žádný problém s hojením.
    Vyzkoušela jsem více kožních doktorů, již jedině Hrňovi! S čistým svědomím doporučuji, 10 z 10!!

Lékař: MUDr. Štěpán Hrňa Jiný

Vyšetření rychlé, špatná léčba. Pan doktor je příjemný, ale na můj problém, který správně pojmenoval, mi předepsal kortikoidy. Aniž by mě pozval na kontrolu. Upozornil mě, že je můžu používat maximálně 5 dní. Jenže po vysazení masti se mi stav fatálně zhoršil. Teď mě jiná lékařka dává dohromady.

Lékař: MUDr. Štěpán Hrňa

Můj názor na pana doktora je velmi pozitivní. Bylo mi doporučeno ho navštívit a rozhodně nelituji. Pan doktor mi se vším poradil, je vždy velmi milý a vstřícný. Rozhodně doporučuji!!

Lékař: MUDr. Štěpán Hrňa

Pan doktor Hrňa je profesionál na svém místě s vlídným přístupem. Navštívila jsem jej kvůli laserovému odstranění znamének a rozhodně doporučuji.