Adresa

Ordinace PL pro dospělé
Orlí 141/9, Liberec

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

22 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
F
Ověřený profil
Umístění: Ordinace PL pro dospělé

Nejlepší lékařka co znám, pamatuje si snad každého pacienta, i když se v ordinaci objevím jednou za rok, vždy ochotně pomůže a je to jediný lékař kterému plně důvěřuji. Její vstřícnost a taková ta nefalšovaná lidskost a porozumění je pro mně zadostiučinění, že dobří lidé stále jsou. Je mi ctí že jsem p. Bartošovou poznal. Moc děkuji p. Bartošová, s pozdravem Jarda (38).

Ověřený profil

Přilsahám bohu, není lepší doktor, nežli naše paní dokrorka!!! Nikdy mě nenechala v bolestech, nikdy mi špatně neporadila, ba naopak! Vždy hodná, chápající, obětavá a vždy najde problém :)) Sestřička je naše střeštiprdlo, která jen mě vidí vždy řekne " á Kačenka naše" a to chodím třeba jednou za rok. Zkrátka, vydřte nám ženy co nejdýl!!!! Děláte to skvěle, DĚKUJI !!

D
Ověřený profil

Dobrý den,velice ráda se připojuji k hodnocení p.doktorky .Je to naše rodinné zlatíčko ,ano je a nebojím se to vůbec napsat,Moc děkujeme za to co pro nás udělala,je velice milá,vstřícná ale hlavně umí člověka podržet když to nejvíc potřebuje a to je hodně důležité.Co se týče sestřičky tak mohu potvrdit y vlastní zkušenosti tak málo kde je tak vstřícná,milá a usměvavá sestra.To že vám hned nevezme telefon jak kdo chce je známka toho že ten čas opravdu nemá,proto přeci není důvod se hned rozčilovat.S uctou Monika Duráčova s rodinou.Moc děkujeme.


J
Ověřený profil

Jsem u paní doktorky druhým rokem, a v porovnání s jinými lékaři, i z doslechu, je paní doktorka výtečná. Vyslechne, poradí, zamýšlí se nad každým pacientem, zajímá se o to, co ho trápí, má přehled o lécích, řekla bych, že jí tato práce velice baví ,a je to znát na výkonu. Lidský přístup a zájem o pacienta a léčbu, kterou potřebuje, to je to podstatné, o co tu jde. Sleduje poctivě kdy má být periodická prohlídka po 2 letech, nebo když jsem byla prvně u ní, viděla jsem, jak v mé kartě má poznámky o předešlých léčbách, čili četla, zajímala se o to.....ještě než jsem přišla. Prostě - smekám. Kdo není spokojen, může jít přece jinam. Svobodná volba. Já jsem spokojená moc, a v dnešní době není moc co chválit, takže pokud je, ráda tak učiním. Jana B.


P
Ověřený profil

Líbí se mi lidský přístup pí doktorky,jsem v celku spokojená,občas si něco představuji jinak,ale kdo ne?Vadí mi jen to,že sestřička málo bere tel a není na internetu označena dovolená a že se má jít k zástupu.


V
Ověřený profil

znám paní doktorku již hodně dlouho ještě když začala pracovat v jablonném v podještědí od té doby je ošetřující lékařkou celé mé rodiny,je to nejen velmi dobrá lékařka ale také užasný člověk,já osobně ji moc děkuji za velmi dobrý přístup k pacientum.každý máme samozřejmě právo na svuj názor,ale já vím že kritika na paní doktorku není na místě.a ne s každým pacientem je jednoduché vyjít.proto jí přeji jen samé hodné lidičky a vám kdo ji ještě neznáte ,mohu jen doporučit. vopalecká


H
Ověřený profil

Tak jako byl bych moc rád kdybych někde mohl najít stránky na paní doktorku nebo při nejmenším aspoň ty ordinační hodiny.


O
Ověřený profil

Moc tam nechodím, od jisté doby raději ne. Sestra zřejmě nepochopila, že pacienti nejsou pro ni, ale ona je tam pro ně. Slovo "musíte" jako trest za to, že se člověk nedostavil na odběr dle měsíc starého objednání, protože do toho něco může přijít, by nemělo být vůbec v repertoáru podobných institucí. Musíte čekat , nevíte ale do kdy, při čemž sám úkon je minutový. Po vás přijdou další, ochotně Vám dávají přednost, ale sestra Vás za trest stále nebere a bere další. Osobně bych onu osobnost nezaměstnal ani na jeden den, ale v našem zdravotnictví, kde se sypou peníze i bez pacientů, je pak každá návštěva lékařka samozřejmě obtěžující a dostane to to najevo.


L
Ověřený profil

Prosím může sem někdo dát na paní doktorku telefon?Nikde není tel.spojení na ní možné sehnat.Děkuji

MUDr. Denisa Bartošová

485 109 588


Ověřený profil

Paní Doktorka se nám přestěhovala z Jablonného do Liberce, adresu nebudu uvádět najdete jí blízko Rybníčku tedy v centru Liberce. Paní doktorka si ale velmi polepšila. Má velmi příjemnou a ochotnou sestru, a i ta ordinace včetně čekárny je útulnější


Došlo k chybě, zkuste to znovu