Praktický lékař
Hlinky 151, Brno

Výborná,milá paní doktorka, odborník na svém místě.,chodíme k ní celá naše rodina-naprostá spokojenost a vlídnost,prostě můžeme doporučit.Jana Šojatová

Chodím k paní doktorce téměř 32 let a nemohu jí nic vytknout. Prostě spokojenost.

Vždy s humorem a přehledem.

Výborná paní doktorka i sestřička.Začal k ní chodit otec,pak matka ,i já a teď i můj přítel. Obě dvě jsou moc milé a rozhodně nic nezanedbává,a kdo s ní má špatné zkušenosti,tak je to jen člověk,který se může spléct,jako každý z nás.Neznamená,že je doktor,je to pán vševědoucí. Když potřebuji cokoliv,obě mi poradí.Myslím,že co člověk,to jiný názor,každý upřednostňuje něco jiného a každému sedí něco jiného,takže je zbytečné se tu dohadovat,když si každý o lidech,věcech apod. myslí a bude myslet něco jiného

Společenská únava je společenská únava. Alkoholismus je alkoholismus. Mohl bych ji vyfotit a ukázat všem. To ale zatím nechci. Možná někdy příště. Ty k ní chodíš dlouho asi ji dáváš nějaké všimné, tak jsi spokojený. Nebo ji dotuješ? Já jsem k té paní, nedá se napsat doktorka, chodil jen krátce. Potom co nerozeznala moje komplikace a v nemocnici mi amputovali ruku pod loktem jsem už k ní přestal chodit.

Paní doktorku nikdo neočerňuje s alkoholismu. Pave 14 asi neumí číst, ten nepodepsaný psal o společenské únavě. Asi ji v tom pomáhá. Čenda

velmi ochotná a výborná diagnostička.

K MUDr.Pevné chodím již 15 let a vždy jsem byla velice spokojená s jejím profesionálním přístupem. Nikdy nic nezanedbá a pokud se jí něco nezdá, tak Vás pošle ke specialistovi. Je ochotná a přívětivá,prostě nejvyšší spokojenost.

Proboha, co je to jen za mozkového giganta, co píše takové bláboly ??? O češtině ani nemluvě ...
Paní doktorka je naopak velmi schopná a vždy dokáže rozeznat, co patří jí a co specialistovi.

S pani doktorkou jsem velmi spokojena, navstevuji ji asi 3roky. Pri zavaznejsich problemech Vas odesle k odbornikovi, nic nezanedbava. Se sestrickou jsou vzdy dobre naladene a ochotne vam pomoci. Dalsi velke plus vidim v tom, ze clovek citi osobni pristup a neboji se na cokoli zeptat. Vrele doporucuji.