Praktická lékařka
Halasovo náměstí 1, Brno

Paní doktorka mi vždy adekvátně pomohla když jsem měla problém. Nic nepodceňuje, ale na druhou stranu před tím než začne rvát pacientovi antibiotika zkusí navrhnout "babské rady", které mně většinou bez problémů zabraly. Jsem moc ráda, že když dojdu s oteklým krkem neproběhne diagnóza od stolu a penicilin do ruky. Pochopitelně v nevyhnutelném případě prášky předepíše. Tento přístup v dnešní době opravdu kvituji.

X

Navštívila jsem pani doktorku a můžu zhodnotit, že nebyla nic moc. Na mé stížnosti reagovala tím, že se ptala jakými nemocemi jsem trpěla v dětství a když jsem jí popsala příznaky vůbec je nebrala. Nedoporučuji ji!

Paní doktorka je velice příjemná a milá, pozitivně hodnotím hlavně to, že na počkání necpe antibiotika a navrhne vždy i alternativní variantu. Velice mě překvapilo, když mi na kloktání doporučila šalvěj – vyšlo to dokonce levněji než ostatní chemické léky a se stejným účinkem.
Na preventivní prohlídce nic nezanedbá a snaží se vše vidět v souvislostech. Lituji že sem se od ní musela kvůli stěhování odregistrovat, jinak bych k ní chodila stále.
Chválím také velice milou sestru.

Zahradníková je poměrně pragmatická. Problém s ní určitě mají pacienti, kteří svou zvyklí lékaře úkolovat nebo mu říkat, co jim má napsat. Tohle si určitě nenechá líbit, protože má svůj názor.

Během návštěvy lékařka častěji vyšetří nebo se zajímá víc, než jen s čím jste za ní přišli. Mně přijde zodpovědná, snaží se nic nezanedbat. Osobně mi vyhovuje, že není ten klasický obvoďák, který má na stole jen tři razítka: paralen, ibuprofen a něco proti demenci.

Myslím, že svou práci dělá dobře. Na poměry obvoďáků je to spíš nadprůměr. Když si myslí, že něco není OK, sama vypíše žádanku a pošle mě ke specialistovi, aby se to nezanedbalo. Mně osobně vyhovuje, že nepíše antibiotika jak na běžícím pásu. Minule mi dala vybrat, jestli je chci, nebo ne a nastínila výhody/ nevýhody toho když je brát budu nebo nebudu. To mi vyhovuje, protože nechci obvoďáka, který mě do mě bude pořád sypat bezdůvodně antibiotika jak hnojivo na muškáty.

Sestra je neuvěřitelně příjemná jako člověk, má zájem a pochopení pro lidi a je vidět, že tu práci dělá, protože ji práce s lidma baví a má ráda lidi.

Paní doktorka je příjemná, chytrá a má smysl pro humor, chodím k ní už mnoho let, nikdy nezklamala, jsem spokojený a neměnil bych.

velmi kvalitní a zkušená lékařka, má svou práci ráda, se zdravotní sestřičkou jsou sehraný tým,vždycky vymyslí nějaké řešení,je vidět, že jí na pacientech záleží

kdysi sem odesla od teto pani dokorky do ordinace moje ambulance kde se stale jenom platim za to e tam jenom prijdu chtela bych se vratit k pani doktorce zahradnikove ale vim ze me nemusi vzit spatky a bude se na me divat divne mrzi me to a chcela ych se k ni vratit.

lysikova petra

Paní doktorka je velmi příjemná,návštěvníky hodnotí nejenom jako pacienta, ale i jako člověka. Memusí proto do lidí cpát jenom chemii, ale pomoci i jiným způsobem. Problémy mívají několik příčin, nemoci jsou důsledek. Za mnohé si můžeme sami, stačí jenom se dobrou radu řídit. Bohužel, mnoho lidí neaxeptují pravdivé hodnocení své osoby. Jejich chyba, ale jejich hodnocení nedegraduje vynikajicí práci, kterou paní MUDr.Zahradníková odvádí.

Vodová

Lékařka bude příjemně rozprávět, ale nikoliv odborně léčit!Její starost je se příliš neunavit a o vykazovaní nejnižších nákladů pro pojišťovny, takže doporučení k odborníkovi odmítá napsat i v případě, že neumí určit diagnózu, sanitku na odvoz v akutním případě odmítá napsat, kvalitní hrazené léky odmítá napsat.Jste-li její pacient, chraňte se vážně onemocnět!

paní doktorka je skvělý člověk a výborná lékařka,moc pomohla mně i mým nejbližším, chodíme k ní celá rodina už léta a neměnili bychom.