Praktický lékař pro dospělé
náměstí Míru 314, Liberec

Absolutně nedoporučuji! Nedokáže mou babičku poslat na žádné vyšetření, všechny její problémy přikládá stáří, odmítá jí napsat pomoc při převazech od své sestřičky, nebo jakékoliv služby, přestože se o sebe babička nedokáže sama postarat. Co nejdříve plánujeme změnit praktického lékaře!!!

Paní doktorka nerespektuje lékařskou etiku. Je velmi nepříjemné, že se vaší diagnózu dozví všichni vaši sousedé které tato lékařka léčí, což považuji za naprosto neprofesionální a i necitlivý přístup. Je potřeba říci, že toto je náš zážitek, který se stal před několika lety, ovšem nejednomu z našich blízkých, a pevně doufám, že z tohoto mého názoru se paní doktorka poučí a nebude se to již opakovat.

velice příjemná a vždy s vážným zájmem o moje zdraví

Koukám na některé to hodnocení a je mi do smíchu , některé se nedají ani komentovat! Já mám velice dobré zkušenosti kdykoliv jsem měla nějaký problém vždy ho paní doktorka vyřešila. Velmi příjemná a ochotná a myslím že velmi dobrá doktorka!! A sestřička totéž velmi milá a ochotná!!

Ochotná a umí hlavně poradit.

Také mám většinou negativní zkušenosti a vážně uvažuji o změně. Chodím k ní jen v nejnutnějších případech tak 1 - 2 x za rok.Jinak si veškerá vyšetření zajišťuji sama. Nemá zájem o zdraví pacienta, udělá jen to nejnutnější. Myslím, že ani na víc by po odborné stránce neměla. Poplatky vybírá ráda a i neoprávněně - spoléhá na to, že pacienti jsou hloupí a neznalí. Neváhá si říct o 30 Kč i při preventivní prohlídce.
Sestřička je velmi milá a ochotná.

umí akorát napsat antibiotika bez poslání pacienta na odborné vyšetření... já jsem taghle dostala celkem 2 velmi silná antibiotika na údajný zánět dutin, ze kterého se po měsíci rýmy a kašle vyklubalo astma a alergie.. tagže ATB zbytečně... a taky má sice hodně pacientů a přijímá tak, že se koukne do karty, co si přinesete, jestli nejste moc nemocní.. tomu jsem nerozuměla.. a proto když mi není vyloženě zle, tak tam nechodim...

Paní doktorka je vždy milá a chápavá, ochotně poradí. Když už musím k lékaři, tak k ní jdu ráda.

Nedoporučuji,protože nikdy nedokáže pomoci ani poradit. Na problém se ani nepodívá.

Vždy se mi velmi věnovala, ochotná, zajímá se o zdravotní stav. Taktéž velmi příjemná sestra v ordinaci.