Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Umístění: Poliklinika Zahradníkova Jiný

Důražně nedoporučuji. Neprofesionální přístup!
Paní psycholožka si protiřečí, jednou mi něco řekla a poté na mě kvůli tomu řvala, že to je jinak. Po 3 návštěvách jsem terapii s ní ukončila. Přišla jsem si pro pomoc a podporu v nejtěžším období mého života a ne aby tam po mně někdo nadřazeně hulákal. Absolutní hrůza.

Umístění: Poliklinika Zahradníkova Jiný

K pani doktorke som chodila niekoľko rokov a veľmi mi pomohla v ťažkom období. Dokázala položiť správne otázky, a tak mi pomohla zmeniť niektoré návyky. Psychoterapia nie je vždy príjemná záležitosť, a nie vždy boli pre mňa sedenia jednoduché, ale s odstupom času vidím, ako veľmi mi pomohli, takže pani doktorku môžem len odporučiť!

Umístění: Poliklinika Zahradníkova

Důrazně nedoporučuji všem, co se snaží uzdravit. Po každé návštěvě se cítím hůř než před ní, paní doktorka má velice neprofesionální přístup a podle dreadů si mne zaškatulkovala, za moje psychické problémy si mužů sama a muže za ně alkohol, který nepiju. Nesouhlasí se mnou v ničem co řeknu a sama neví co přesně říká, když něco řekne a já se zeptám jak to myslí dlouze se zamyslí a raději odbehne od tématu. Této práci rozhodně nerozumí a měla by vrátit diplom.