Praktický lékař pro děti a dorost
Sýkovecká 24/276, Praha

Paaní doktorka se sestřičkou mají skvěle zvládnutý time management, nikdy jsme nečekali déle než 5 minut. Objednává na čas i nemocné, ale velmi rychle, takže hodnotím pizitivně, že se v čekárně potkáte s minimem lidí.
Možná jsme si jen lidsky nesedli, ale zde moje pozitiva končí. Návštěvy probíhají vcelku rychle, chyběla mi větší důkladnost hlavně na poradnách s malými miminky. Údajně mají CRP, ale nikdy ho nepoužila. Sestra na první návštěvě řekne, že můžete platit kartou a pokud tak příště uděláte. tváří se na vás kysele. Nemyslím si, že bych chtěla být chytřejší než vystudovaný doktor, ale dostávali jsme i, dnes už zastaralé informace, např. ohledně zavádění potravin, jídelníčku nebo alergií.
Odeslání ke specialistovi si musíte vydupat.

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost

Paní doktorka i sestřička jsou úžasné, strašně hodné a hlavně chápavé. Vždy když mám nějaký problém s dcerkou (např. první rýma) tak mi sestřička nejdřív poradí po telefonu, případně můžeme okamžitě dorazit. Mám na ně vždy spoustu všetečných otázek a obě mi trpělivě naslouchají a se vším poradí. Teď jsme dcerce nechali propíchnout ouška a paní doktorka byla tak šikovná že malá neplakala ani půl minuty. Moc děkujeme za úžasný lidský přístup. Klára a Paťula

Doktorka je profesionálka, nikdy nerozhodí a odborně a lidsky poradí. Sestřička je báječná a milá. Starají se mi o obě děti a nedám na ně dopustit. Martina S.

Doktorka je docela fajn, jen se málo směje nemá moc povzbuzujicich slov!Nekdy me prijde ze si neni jista..Bohužel sestřička to je katastrofa, pokaždé mě sjede za něco tj. Proč jsem nejdriv nezavolal, proč chodím když nejsme objednány... To sestřička predtim Mrakotova o byla třída ta i zavolala , že jsme zapoměli na očkováni atd. Vždy se ptala jak se máme...

Paní doktorka je milá, hodná, empatická a vstřícná. Přdevším je však perfektní odborník(či odbornice), lékařka, která klade na 1. místo zájem a zdraví pacienta. Vše umí jednoduše a přímo vysvětlit a objasnit, je-li to vhodné a nutné, dokáže razantně zasáhnout ve prospěch malého pacienta. Prostě skvělá.

Solidní, bezproblémová paní doktorka, může působit chladně, ale je to opravdová profesionálka. Výborné prostředí, vzorné sestřičky. Mohu doporučit.

ví, co dělá :O)
příjemné prostředí, milá sestřička

Paní dokrorka rozumí své práci,je báječná.

Paní doktorka je na svém místě,je šikovná a trpělivá.Má sympatickou a milou sestřičku. Doporučuji

Jsem s péčí o naše tři děti velice spokojená.Vřele všem paní doktorku doporuřuji.