Diabetologická ambulance
Ohmova 271, Praha

Zobrazit ostatní profily diabetologů v okolí

Špatná zkušenost, neochota,doktorka chodi pozdě. Pokud tam není, nikdo nedá vědět a nepreobjednaji na jiný termín. Také mi nepřijde úplně v pořádku doporučovat starému člověku, ze nesmí pit ovocný čaj a jíst ovoce a nechat si to od něj podepsat. Pokud řekněte svůj názor, vyskrtne vas.

Nedoporučuji, neochota, neprofesionalita, mudr.Burdová si chodí do práce jak se ji zlíbí a vůbec velká neochota, pozdní příchod do ordinace již poněkolikáté a žádná omluva.
Na kritiku reaguje vyřazením pacienta z její péče. Ptám se co na to pojištovny u kterých je v registraci tato doktorka?

Již při pouhém pokusu objenat se na vyšetření (patřím do jejich spádové oblasti a mám doporučení) jsem se setkala s maximální neochotou a se sdělením, že diabetologické vyšetření v 25. týdnu těhotenství se nedělá. Jaképak rozčarování, když mi můj gynekolog sdělil, že to není pravda a jiná diabetologická pracoviště mi tuto informaci potrvdila, s tím, že není problém ho provést od 24. až do 28. týdne. Lékařskou péči tudíž komentovat nemohu, ale i tato prvotní zkušenost mi stačila abych si udělala představu o úrovni tohoto pracoviště.

Myslím že je odbornice na svém místě. Dovede poradit i v kritické situaci. Že poradí někomu jakou má držet dietu atd. neznamená, že zakazuje veškerou stravu. Je na každém z pacientů, jak je sám k sobě zodpovědný.
Mě osobně také "nařídila" přísnou dietu. Asi věděla proč.
Po roce jsem mohl vysadit i léky a když jsem dietu porušil tak mě samozřejmě dala co proto.Vůbec jsem se jí nedivil. Je to její práce a jak je vidět tak jí na pacientech záleží.

Vynikající odbornice