Dalibor Driák, chirurg Brno

Dalibor Driák

Chirurg Více

U pošty 14, Brno
Chirurg. ambulance MUDr. Driák s.r.o.

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Názory

Umístění: Chirurg. ambulance MUDr. Driák s.r.o. Jiný

Velice příjemný lékař i sestřička, profesionální a příjemný přístup k pacientovi. Snaha pomoci i poradit.
Jak již bylo uvedeno opravdu svědomitý a milý lékař, také nemám co vytknout. Doporučuji!

Svědomitý a milý lékař, zavítala jsem za ním s prstem strčeným do mixéru:-). Při ošetření velice citlivý, nemám co vytknout.

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den,
    pravděpodobně se jedná o ganglion, který se může odsát, nebo operovat. Při potížích je třeba zajít na chirurgii.

Dalibor Driák