Praktická lékařka pro děti a dorost
Nebušická 97, Praha

X
Umístění: Praktická lékařka pro děti a dorost Jiný

S našimi dětmi (různého stáří) chodím k paní doktorce už neuvěřitelných 21 let. Což je samo o sobě velká pozitivní reference. Nevolila bych jinak.

Umístění: Praktická lékařka pro děti a dorost Jiný

Vynikající odborník a zároveň lidská paní doktorka. Nejlepší pediatr, kterého jsme měli. Je velmi precizní, často pomůže i nad rámec.

Umístění: Praktická lékařka pro děti a dorost Jiný

Na paní doktorku nemohu napsat nic jiného, než chválu. Opravdu ve všem výjde vstříc, děti jí mají rádi. Mám v ní důvěru.

ráda se připojím ke spokojeným pacientům, paní doktorka je skvělá, pečlivá a i když jí viditelně nebylo dobře, snažila se zachovat si profesionalitu jako na prvním místě. chodila jsem k paní doktorce od narození až do mých 18 let. vždy byla milá a nikdy jsem se u ní nesetkala s odměřeností nebo hůř arogancí. Vždy se snaží vyjít s každým jako kamarádka, všechno řekne na rovinu. :)

Pani doktorka Urbancová je skvělá! Ma úžasný přístup k dětem - i k rodičům. Je velice ochotná, a ještě se mi nestalo, že by mi dala pocitu, že "otravuju", když přijdu s dětmi, nebo kvůli něčemu zavolám! Paní doktorka i paní sestřička jsou dokonalá dvojka, jsou vždy příjemné. Mít takového pediatra je pro rodiče požehnáním! Děkujeme za vše, rozhodně a nadšeně doporučuji!!!

Já jí miluju!

Protože jsme se hodně stěhovali, je toto už naše čtvrtá dětská paní doktorka. Jsme s ní moc spokojeni. Děti naštěstí moc nemarodí, ale i tak je každá návštěva ordinace příjemná. Paní doktorka je velmi pečlivá, vždy všechno srozumitelně vysvětlí, poslala nás i na odborné vyšetření, doporučila např. Centrum zrakových vad v Motole. Ocenila jsem, že si i se sestřičkou brzy naše nové "pacientky" zapamatovaly, k dětem se chovají profesionálně a mile, poradí si i se začínající pubertou :). Můžeme ordinaci p. doktorky Urbancové a sestřičky Martiny jen doporučit. LJ

Velmi ochotná, příjemná a pečlivá paní doktorka.

Takoví, jako paní doktorka, by měli být všichni doktoři. A sestřičky jako je tahle taky.

S dětma jsem byla celkem u třech pediatrů - stěhovali jsme se, ale za paní doktorkou Urbancovou bych klidně i dojížděla! Je úžasná, pečlivá, starostlivá, milá, vstřícná, prostě pro děti ideální!!! Doporučuji všem!