Praktický lékař gynekolog
Rybova 5, Opava

Také jsem šla k panu doktorovi s rozpaky. Až doposud jsem chodila jen k paní doktorce, se kterou jsem byla spokojená. Jeho přístup a chování mě velice mile překvapily. Mám pocit, že i po odborné stránce využívá nejnovějších poznatků.
Byla to pro mne nová zkušenost, ale určitě pozitivní.

Škoda, že paní doktorka jde do důchodu. Vždy byla milá, vstřícná, příjemně povzbudila. Ztotožňuji se s názorem, že příjemně přivítá. Kdyby nebylo jí, neměla bych děti. Velmi mi pomohla. Nic nezanedbala, byla až moc opatrná a hned posílala na další vyšetření. Nevím, koho teď budu hledat. Poraďte, která doktorka má podobný vstřícný přístup?

Dnes jsem byla na preventivní kontrole u dr. Kuřitky, který přebral ordinaci po dr. Pěničkové. Byla jsem nervózní, ale pan doktor mne velice mile překvapil svým klidným přístupem a chováním. Pana doktora doporučím všem svým známým a přeji hodně spokojených a hlavně zdravých pacientek. HN

Já jsem s paní doktorkou spokojená, pokaždé je na mě milá, seznámí me se vším co je potřeba a uvádí vše na pravou míru. Za chvíli už stejně odchází do důchodu, takže nového gynekologa si budu hledat. To její milé přivítání mi ale bude chybět.

Milé ženy, dámy,

každá z nás má s paní doktorkou své zkušenosti. Já se bohužel k vám nemůžu připojit v tom, že bych měla s paní doktorkou špatné zkušenosti. Je mi 28, mám za sebou 2 těhotenství a z toho zdravé děti a proto vím, že paní doktorka nezanedbala jediné vyšetření ani kontrolu a co se týče přístupu k mé osobě, vždy je na mě milá a příjemně mě přivítá. :-)

Po vyšetření touto doktorkou jsem měla bolesti ještě 4 další dny.To bylo naposled co mě viděla. Velmi nepříjemná paní

Dobrý den, shoduji se s ženami, které se tady vyjádřily ve smyslu, že dokud nebyl problém, byla paní doktorka pohodová. Horší bylo, když se problém objevil, a bohužel následně nedošlo k předání dostatečných informací pro mne klíčových. Z tohoto důvodu a taky dalekému dojíždění jsem se rozhodla změnit lékaře. Bylo to 100% k lepšímu. Současný lékař se mi maximálně věnuje, má na mne čas, odpoví na všechny dotazy (i třeba nesmyslné). Hodnocení nepřidávám. Paní doktorka mi nic špatného neprovedla.

Paní doktorka je skvělá.A jsem moc ráda,že k ní chodím.V těhotenství byla vždy milá a vše mi vysvětlila.Jsem ráda,že jsem její pacintka.M.H.

Dobrý den.
Všechna negativní hodnocení paní doktorky jsou POCHOPITELNĚ anonymní. Jedna z nevýhod internetu je ta, že jej mohou používat úplně všichni a prezentovat veřejně své, mnohdy zkreslené názory. Považuji za sprosté někoho tak moc pošpinit a nedat mu možnost reagovat. Na druhou stranu mi to dává možnost udělat si vlastní úsudek o intelektu těchto autorů. Bohužel se z osobních důvodů nemohu předsatvit ani já. Přeji Všem co nejpevnější zdraví a osobní štěstí. :-) MM

Tohle Vám měl zjistit Váš ošetřující lékář,né lékařka,u které jste byla 1-2x..Jsem se svou lékařkou spokojena.Mám problém a ona hořeší,pokud se jí to nezdá,pošle mě k Mudr.Kozákovi,který je u ní v ordinaci,každých 14 dnů.Oba jsou skvělí!!!ženy tady jsou afektované!!!!