Ordinace PL pro děti a dorost
Anny Drabíkové 534, Praha

Umístění: Ordinace PL pro děti a dorost Jiný

Paní doktorka projevuje opravdový zájem, pečlivě vyšetří, vysvětlí a je ochotná domluvě, pokud existují dvě alternativy léčby. Rozhodně jsme spokojeni.

Po přestěhování na Prahu 11 jsme se s důvěrou a na doporučení přihlásili k " hodné paní doktorce". Paní doktorka Dagmar Pacltová je moc milá k malým pacientům, ze začátku se nám líbilo, že předepsala všechno o co jsme požádali. Překvapilo mne, že často neznala dávkování základních léku, všechno vyhledávala v knize. Preventivní prohlídky byli fraškou, u dcery nepoznala skoliózu, i když jsem ji upozornila na to, že se dcera při chůzi natáčí do strany. Několikrát se nám stalo že neuměla správně vyhodnotit laboratorní výsledky. Když dětem udělala nesprávnou diagnózu, ze začátku jsem si říkala, že každý se může splést, po čase jsme pro jistotu i s obyčejnou virózou radši zajeli rovnou na ORL. Neuměla řešit chronické problémy, nenabídla a ani neinformovala o očkování. Nepozná příznaky základních dětských nemocí, "na čítankovou" mononukleózu klidně napsala augumentin a když syn skončil s kontraindikacemi v nemocnici, byla překvapená, že se to v tomto případě nesmí brát. Nezajímá se o nové poznatky medicíny a postupy léčeni. Zato si ráda povídá v ordinaci a předepíše co chcete a ani tam nemusíte s nemocným dítětem dojít....... Naštěstí děti jsou teď v péči jiného pediatra, bohužel syn trpí na následky nesprávné diagnózy paní doktorky dodnes.

chodil jsem k ní jako dítě a dojem nic moc, sestra je tam spíš do počtu, vyšetřování, kdy stojím dva metry daleko, otevřu ústa a ona pozná, že mám spálovou angínu, napíše antibiotika a na kontrolu mě nepozve, mi nepřijde úplně v pořádku; nesmím zapomenout ani na to, kdy mi ve 13 po měření tlaku nechala na ruce tlakoměr, což jsem zjistil až o půl hodiny později, kdy mi spadl z ruky, náhodou jsem ji potom potkal cestou domů a zmohla se jenom na otázku, zda mi nezapomněly sundat tlakoměr ...; a její manžel, který jednou v klidu vešel do ordinace, když mě vyšetřoval, začal se s ní bavit a potom odešel a ona beze slova pokračovala potom dál ve vyšetřování, je taky něco na úrovni

Rozhodně se mi nelíbí, jak zde lidé paní doktorku pomlouvají. Chodila jsem k ní léta ař do dospělosti. Uvědomte si, že ordinační doba je dána právě proto, aby lidé věděli, v kolik mají přijít, vážení! To by mohla také čekat ještě x hodin po stanovené ordinanční době, kdyby náhodou nějaká edochvilná maminka nestíhala, nebo co?!

Dál si asi většina lidí vůbec neuvědomují, že specialisté jsou od toho, že se skutečně specializují na daný obor a praktický lékař není vševěd, ale dále Vás odešle, když se mu něco nezdá.

Neprofesionální? tak to mě rozhodně nenapadá, když si vybavím paní doktorku Pacltovou, spíš mě napadají slova jako milá, vstřícná, laskavá, starostlivá.

velmy dobri

Paní doktorka je velmi erudovaná ,ochotná, milá .Nepíše zbytečně antibiotika,je vždy ochotná udělat návštěvu v bytě svého dětského pacienta.Právem byla vybraná za čestnou občanku Prahy 11,pracuje tu dlouho a velmi apolehlivě.U kolegů je oblíbená, doporučovaná.Všem ji doporučujj, Eva Pročková

Pani doktorka mne léčila jako dítě. Co si pamatuji nebyl s ní jediný problém. Narozdíl od doktorky na pohotovosti (která mi na 40 horečky řekla že je to viroza) rozeznala akutní zápal plic a okamžitě mne odeslala na RTG na potvrzení, dokonce na moje výsledky počkala i po ordinačních hodinách. Paní doktorku jedině doporučuji! Vždy je lepší když vás pošle ke specialistům než aby něco zanedbala!!!!!!! Tímto paní doktorce moc děkuji za skvělou péči a vím že kdyby to nebylo přes celou Prahu budu k ní chodit i se synem!

Paní doktorka je zmatená..neprofesionální..atb sice nedává to je pravda...to je dobře, ale jinak přístup všelijaký.....předepíše o co si řeknu....ale já už tam chodím jen pro recept na stálé léky a jednou za rok zvážit a změřit a nic víc......na očkování jezdíme jinam a raději po ní nic nechci......

Neznám paní doktorku, ani její maminku. Přesto si dovolím malou poznámku. Mám pocit, že se v hodnocení paní doktorky projevuje ono porovnávání s otcem nebo matkou, který se věnuje stejnému oboru. Jako lékařské dítě jsem to zažil u svých kamarádů, kteří se věnovali medicíně a to i v případě, že si zvolili jiný obor. Já jsem se naštěstí věnoval zcela jinému oboru než rodiče (doprava), ale ono srovnávání dětí s rodiči vidím i tady.

Lékař se učí celý život a nějakou dobu trvá, než dosáhne zkušeností toho staršího. Takže si troufám tvrdit, že by hodnocení paní doktorky dopadlo lépe, kdyby nebyla automaticky srovnávaná s matkou. Takže případné recenzenty prosím: snažte se oprostit od srovnávání a hodnoťte objektivně

paní doktorka ujde, pokud nic nepotřebujete, nebo máte klasické jednoduché nemoci. s jakýmkoliv problémem vás pošle jinam, navíc je velmi nepružná. léčila roční dceru s oční infekcí, nic nepoznala, musela jsem o víkendu na pohotovost, kde mi napsali recept. po víkendu nás paní doktorka poslala k očnímu specialistovi a ať si počkáme na výsledky. s výsledky jsem s kočárem běžela k paní doktorce, leč doběhla jsem 5 minut po skončení pracovní doby vyhrazené pro nemocné. stála jsem u ní za dveřmi a přes dveře si s ní telefonovala, nepřijala nás a poslala k jiné doktorce.