Praktický lékař
Oblá 75a, Brno

Umístění: Praktický lékař Jiný

Skvělá lékařka, nejlepší co znám. Zdravotní problémy řeší efektivně, je vstřícná, vše vysvětlí a nic neponechánáhodě

Umístění: Praktický lékař Jiný

Paní doktorka je nejlepší lékařem s jakým jsem se setkala za posledních 20let a to porovnávám i zahraniční letitou zkušenost. Je odborník, pečlivá a lidská.

Umístění: Praktický lékař potvrzení do práce, nachlazení apod.

K paní doktorce chodím od 19, zatím je to 8 let. Poslední dobou chodím méně často, protože nepotřebuji. Za tu dobu je více a více vytížená. V čekárně se čeká obvykle více než hodinu. Pokud jde o administrativní věc - vyřizuje pouze sestra v oddělené předvstupní místnosti, která bývala dříve čekárnou. Za doktorkou chodí asi jen nutné případy. Paní doktorka je pečlivá, vždy vyslechla mé dotazy a obavy a pokud mohla, poradila. Většinu nachlazení nejprve řeší vitamíny, léky na vykašlávání apod., ale člověka vždy vyšetří, zda se nejedná o něco horšího. Když se mi stalo něco horšího, vždy mi vzala krev a poslala na rozbor, případně mě poslala ke specialistům. Paní doktorka je milá, empatická a pečlivá, jen je opravdu velmi velmi vytížená, protože má až příliš mnoho pacientů.

Výborná lékařka. Chodím k ní téměř od začátku jejího působení ( ještě na Zahradníkové), tedy cca 20 let. Když jsem se odstěhovala z Brna na Vysočinu, krátce jsem se přehlásila jinam. Musím říct, že jsem se pak opravdu bála, zda mne paní doktorka vezmě zpět... Nyní za ní dojíždím sice daleko, ale ráda.

S paní doktorkou jsem spokojen, chodil jsem k ní už na zahradníkové a vše bez problemů. Kdykoliv sem cokoliv potřeboval, to sem měl, jak vyšetření u odborníků, tak jakýkoliv lék... Je fakt, že ty čekací doby jsou občas velmi dlouhé, protože má spousty pacientů, pokud vím, tak už snad ani nikoho nepřibírá, protože už tak nestíhá... Ale jak píšu, jsem s ní velmi spokojen.

Paní doktorka je skvělá :-), jediné co mi vadí je zbytečně dlouhé čekání v ordinaci. Vzhledem k tomu, že je všechno slyšet až do čekárny musím konstatovat, že se opravdu nejedná o diagnostiku, ale o vykecávání.

k paní doktorce chodím od školních let a neměnila bych...a to mám k ní hodně daleko.Je to velmi milý člověk s profesionálně lidským přístupem.Paní doktorko díky.

Paní doktorka je skvělá, vždy je příjemná a milá. A je určitě odborník na svém místě.
Nikdy se nemusím stresovat tím, jakou bude mít lékařka náladu. A to proto, že jsem zažila
dříve paní doktorku která byla neustále bez nálady...

Jsem velmi spokojený, hrbáček

Paní doktorka je sice velice milá, vstřícná a všechno vám napíše, ale pokud máte vážnější nemoc, nemáte šanci na vyléčení, dokud vás nepošle k odborníkovi. Věřte, že vím, o čem mluvím, jelikož mě cca 3 měsíce léčila Kodynalem na kašel, který neustával, v noci jsem téměř nespala, jen kašlala a dusila se, chtěla jsem napsat doporučení do nemocnice, ale to tehdy nechtěla, prý se to zlepší a je to zbytečné..No až jsem se v noci málem udusila, šla jsem za ní zase, naštěstí měla dovolenou a tak mi doporučení bez problémů napsal lékař zastupující. Zjistili mi ihned středně těžké astma, což už cca 2 měsíce tvrdila moje matka (a opravdu není lékařka). Když jsem paní doktorce přinesla zprávu o tom, že mám astma, velice se tomu divila, že by to prý neřekla...No a takových případů mám několik, když vás léčí špatnými antibiotiky a máte 40 horečky nebo na obyčejný opar vám napíše mastičku na hojení ran a opar se vám rozšíří po celých ústech a nezbavíte se jej cca měsíc apod. Jako lékaře ji určitě nedoporučuji, ale pokud nemáte vážnější nemoci a chcete si s někým příjemným pokecat, pak se k ní registrujte. V tomto případě ovšem přeji opravdu pevné zdraví!! :-)