Pani doktorce chodim uz asi jeden rok a nikdy jsem nepocitila ze by byla neprijemna a nedelala svoji povinnost .Pani doktorka Dolezalova je bajecna vzdy jsem byla a jsem spokojena

Orlí 18, Brno
Centrum ambulantní gynekologie a primární péče (mapa)

Bakteriologické vyšetření

Virologické vyšetření

Ekg - elektrokardiografie +13 Více

Glukometr

Handureader - rychlá analýza moči k vyloučení či potvrzení přítomnosti močové infekce

Vyšetření moči

Možnost využití služeb gynekologického centra a lékařky pro děti a dorost ve stejné budově. Ordinace ve středu města. Nabídka telefonického objednáv...

• vnitřní nemoci

Umístění: jiné místo Pooperační vyšetření

K paní doktorce chodim asi 5let.První návštěvy,pokud se neopozdite a přežijete negativní sestřičky,ok.
Já jsem se setkala ale i se zlem v této ordinaci.Byla jsem po operaci spodku a byla jsem propuštěna z nemocnice ,kvůli prodelane embolii, i se třemi injekcemi ,které si neumím píchnout sama a ani nikdo v mém okolí,měla jsem nevitahnute stehy,dostat se do tramvaje to nešlo,ale abych to zkrátila.Syn mě k paní doktorce tý den po operaci privezl asi 10 minut po objednání,pani doktorka mě nechala hodinu sedět na těch hnusných židlích s tim ,že když chodím pozdě musím počkat,pak jsem v ordinaci byla 2 minuty.

Musím se bohužel připojit k negativním hodnocením. Když pročtu celou diskuzi, mám stejné zkušenosti: Dojem z prvních návštěv, prvního půlroku - dobrý - dala bych kladné hodnocení. Při cca 5 návštěvě mi dochází trpělivost a musím paní doktorku kritizovat. Počínaje neskutečně dlouhým čekáním i přes objednání, protivnou sestřičkou a konče špatně vyhodnocenými testy. To asi není náhoda, že je nás tady už několik, že? Paní doktorko, jste jinak fajn ženská, tak se prosím začněte chovat profesionálně! Mrzí mě to, ale já přestupuji k jinému lékaři.

K paní doktorka si mě vzala k sobě a hned se o mě začala starat.Známe se asi 10let a jsem velice spokojený,že k ní chodím.

Před ní jsem zažil zlou doktorku i špatnou péči.

Vidím především negativa: 1. pokud jdete urgentně (nejste objednán), vždy jsem měl pocit, že obtěžuji, 2. léčba je často typu"kupte si vincentku", působí, že nemá zájem 3. pokud potřebujete více dražších vyšetření, je doktorka dost laxní, člověk aby prosil, ale pokecat si s vámi pokecá, vše je psychosomatické 4. sestřičky (až na tu černovlasou) extrémně nepříjemné, 5. sestřička sedí s doktorkou v ordinaci (lékařské tajemství nebo soukromí je kde?), několikrát jsem si všiml sdíleného úsměšku, 6. když je vám opravdu zle, vadí i hlasité radio v čekárně. Celkový pocit: pokud může na pacientovi vydělat, je vše OK (na tom není nic špatného), avšak pokud je opravdu problém, nepomůže.

Dobry den,
rada bych prispela i svym nazorem. Pani Dolezalova je opravdu nejhorsi z oboru s kym jsem v zivote mela tu cest. Shrnula bych to do nasledujicich bodu:
- neprofesionalita p.Dolezalove i skupiny sester (neochota jak pri tel.hovorech tak pri osobnim cekani, vzdy mate pocit, ze obtezujete a obirate je o jejich drahoceny cas, neuveritelne cekani na vysetreni nebo jen nejake potvrzeni)
- k leceni pouziva pouze dva zpusoby - 1. alternativni lecba typu "chodte na prochazky", "pijte coca-colu", atd., 2. ihned predepisuje antibiotika (ktera navic zahadne taha ze sve skrine. Vy co tuto osobu hodnotite kladne za to, ze vam hned predepsala antibiotika, zacnete se prosim vice zajimat o sve zdravi)
- neschopnost vyhodnotit kresni testy (behem poslednich let, kdy jsem se potykala s jistymi zdravotnimi problemy a krevni testy absolvovala docela casto, jsem schopna z papiru ihned vycist, jak na tom jsem, ktere ukazatele jsou spatne. ostatne neni na tom nic sloziteho, protoze hodnoty jsou i vizualne oznaceny, zda se jedna o zvysene ci snizene hodnoty. Je pro me tedy opravdu nepochopitelne, jaktoze tato pani me krevni testy asi v polovine pripadu nespravne interpretovala)
Na zaver bych chtela ujistit vsechny, kteri si vazi sveho zdravi, ze v Brne je spousta kvalitnich lekaru, tato pani mezi ne v zadnem pripade nepatri.

S pani doktorkou jsem spokojena i kdyz u ni jsem zaregistrovana kratkou dobu. Je moc mila ochotna poradi. Nyni jsem onemocnela a pani doktorka mi udelala ZDARMA vysetreni CRP a ihned nasadila antibiotika. Jsem s pani doktorkou moc spokojena.

Chodím k paní doktroce už delší dobu a nikdy jsem s ní problém neměla. Naposledy jsem u ní byla s velmi silnou angínou tak mi hned předepsala dvoje antibiotika, které mi hned zabraly. S čekáním mě to neuvěřitelně rozčiluje, ale sami musíte uznat, že se čeká snad u každého doktora a zvlášť u těch co se vykecávají. Vždy mi vše vysvětlila a pomohla. proto hodnotím pozitivně.

Sedím v čekárně MUDr. Doležalové, objednaná na 7:10 kvůli krevním testům. Je 7:30 a paní doktroka teprve přichází, přede mnou ještě 2 pacienti. Po chvíli bere paní doktorka do ordinace prvního pacienta, ten je během chvilky venku a od té doby opět čekáme, už je to asi 10 minut. Ne, nechoďte k doktorce Doležalové, pokud si vážíte svého času.

Musím souhlasit s negativními názory zde uvedenými. Nikomu nedoporučuji, aby zde chodil. Na první pohled, při vstupní prohlídce, vypadá jako velmi schopný lékař, avšak opak je pravdou. Jakmile Vám něco je, léčí Vás pohledem od stolu, předepisuje antibiotika, která vytahuje ze skříně a téměř se nezajímá o Váš zdravotní stav. Byl jsem donucen změnit lékaře a jsem velmi rád, že už nemusím s paní doktorkou přicházet do styku. Po Brně existuje spousta praktických lékařů, tak nevidím důvod k tomu, abych navštěvoval jednoho z těch horších (ne-li nejhorších).

Bakteriologické vyšetření

Virologické vyšetření

Ekg - elektrokardiografie

Glukometr

Vyšetření moči

Otoskopické vyšetření

Preventivní prohlídky

Centrum ambulantní gynekologie a primární péče

Quik read - možnost rychlé diagnostiky přítomnosti streptokokové infekce

Centrum ambulantní gynekologie a primární péče

Uricult - diagnostika infekcí močového systému, bez nutnosti odesílat vzorek moči na kultivaci do laboratoře (kultivace probíhá přímo v ordinaci, výsledek je odečítán za 12-24 hod s možnou úpravou léčby antibiotiky)

Centrum ambulantní gynekologie a primární péče

Vakcinace proti hepatitidě a a b

Očkování proti hpv

Vyšetření stolice

Umístění: jiné místo Pooperační vyšetření

Před ní jsem zažil zlou doktorku i špatnou péči.

Dobry den,

• vnitřní nemoci