Chirurg Tachov

• Chirurg, Gastroenterolog, Ur… olog, Otorinolaryngolog Více

SWISS MED CLINIC s.r.o.

• „Vstřícný, komunikativní a velice šikovný pan doktor. Výborná péče, ochota a přístup také jeho sestřičky.

SWISS MED CLINIC s.r.o.

U Nemocnice 91/3, Mariánské Lázně Mapa

• „Zodpovědný a schopný lékař

Palackého 583, Mariánské Lázně Mapa

Chirurgická ambulance

• Chirurg, Gynekolog

„dobrý doktor, profesionální, ochotný, vysvětlí. v těhotenství skvělá péče, pokaždé ultrazvukové vyšetření. příjemná sestřička, příjemná atmosféra, vyšetření podle objednaného času, pěkné prostředí Více

Přimdská 501, Bor Mapa

Ordinace praktického gynekologa

• „Velmi ochotné a příjemné sestřičky včetně pana doktora. Vše vysvětleno během vyšetření a je vidět vysoká odbornost. Za mě doporučuji návštěvu této ordinace. U mě na výbornou Více

Václavská 1560, Tachov Mapa

Poliklinika Tachov

• „Zodpovědný, slušný a pečlivý lékař.

Palackého 583, Mariánské Lázně Mapa

Chirurgická ambulance

• Chirurg, Anesteziolog, Diagn… ostik, Internista, Neurolog, Fyzioterapeut, Urolog Více

U Nemocnice 91/3, Mariánské Lázně Mapa

Nemocnice Mariánské Lázně s.r.o.

• „Tak já jsem podstoupil laserovou operaci nedávno. Poslala mě na ní očařka a doporučila mi oční kliniku Horní Počernice. Už dlouho totiž nosím čočky (5,5 dioptrie na každém oku) a na poslední kontrole mi zjistili, že se mi špatně okysličují oči, a proto bych je měl vysadit, aby do budoucna neměl problém. Takže když jsem zvážil pro a proti, už jen to, kolik stojí čočky, roztoky a brýle, měl jsem celkem jasno. A hlavně to pohodlí teď po operaci. Více

SOMICH s.r.o. - oční mikrochirurgie

• Chirurg, Dermatolog, Diabeto… log, Diagnostik, Gastroenterolog, Internista, Logoped, Neurolog, Oční lékař, Ortodontista, Ortoped, Plicní lékař, Praktický lékař, Revmatolog, Zubař, Urolog, Pediatr Více

Václavská 1560, Tachov Mapa

Poliklinika Tachov

• „Velmi vstřícná, ochotná, odborník na svém místě, v ordinaci skvělý personál

Hlavní 263, Mariánské Lázně Mapa

Ordin. otorinolaryngologie a foniatrie

• „Prima chlap... ``` Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení. ``` Více

Bohušova 850, Planá Mapa

Privátní chirurgická ambulance s.r.o.

• Chirurg

Přimdská 501, Bor Mapa