Doporučení chirurgové s Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR Kroměříž

• „Dobry den. Nevim jak kdo,ale ja jsem spokojený s výkony tohoto lékaře na 100%.Léčil mě hemeroid a vše bylo v pořádku.Pak žíly a zase v pořádku.Nakonec vyřezání dvou znamének a zase vše v pohodě.Jeho profesní přístup a přístup sestry je na profesionálni úrovni.Co se týče jeho je majetku,nikomu do toho nic není.Zde se posuzuje lékař a ne jmění. Více

Bohuslava Němce 371, Přerov Mapa

Odborný lékař chirurgie

• „S panem doktorem, i celým týmem, jsem byla nadmíru spokojená. Vše perfektně vysvětlil a pomohl. Opravdu odborník na svém místě. Děkuji také za milý a lidský přístup. Těším se na další návštěvu! Více

6. května 1373, Kojetín Mapa

nám. Republiky 905, Kojetín Mapa

Odborný lékař chirurgie

• „Mudr. Tichý je vynikající a empatický odborník, u kterého cítíte, že mu skutečně na lidech záleží. Mám s jeho léčbou nejlepší zkušenosti. Více

Smetanova 11/1969, Přerov Mapa

Odborný lékař chirurgie

• „Potkal jsem se s ním pouze na operačním sále, ale byl milý a ochotný. Paži jenž jsem měl šeredně rozřezanou (kůže byla rozškubaná), mi moc pěkně sešil. Bohužel jsem neměl později možnost jej zastihnou a poděkovat. Děkuji Vám pane doktore. JŠ Více

Hlavní 8, Kroměříž Mapa

• „je to PAN doktor

Sokolská 522, Němčice nad Hanou Mapa

Odborný lékař chirurgie

• „Velmi pana doktora doporučuji. Má velmi lidský a chápající přístup. Je velmi laskavý, trpělivý, ochotný, klidný, snaží se pacienta povzbudit a podpořit. Přestože jsem svou bolest nezvládala, byl moc hodný a chápající. Vše velmi srozumiteoně vysvětlí. Je to profesionál ve všech směrech. Dík patří také sestříčce, je milá a hodná. Více

Masarykova 315, Napajedla Mapa

• Chirurg

třída Tomáše Bati 3705, Zlín Mapa

Zlínská poliklinika - POLCHIR s.r.o. - MUDr. Július Kotoč, Ph.D.

• Sušilova 478, Holešov Mapa

Samostatná ordinace lékaře specialisty