Doporučení psychiatři s Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR Kroměříž

• Psychiatr, Pediatr

1 názor

„Paní doktorka mi velmi pomohla, již po třech sezeních se mi ulevilo a začala jsem svět vnímat jinak.

Tř. Osvoboditelů 1388, Otrokovice Mapa

Poliklinika Otrokovice, 4. patro

• „Osobně je pro mě těžké hodnotit kohokoliv profesně a nebrat v úvahu něco, co z dotyčného člověka cítím v lidské rovině a vůbec na dlouhou diskuzi by bylo, jestli může být někdo dobrým profesionálem, zvláště v tomto oboru a nebýt dobrým člověkem. Slovo "dobrý" člověk je však i v tomto případě zavádějící- jedna z mnoha nebiblických nauk říká, že všichni dobří lidé jdou do nebe...ale jak dobří? Čím měříme onu dobrotu? Stačí být dobrým na 55%? A co takhle na 72%? A co Ti, kteří jsou dobří jen 34%?Kam půjdou oni? A jsme stále dobří na určitou míru dobroty? Jak moc nám během dne lítají % nahoru a dolů? Tuto Dobrou lékařku určitě doporučuji těm, kteří poctivě chtějí své potíže a problémy řešit a nebo jsou aspoň připravení vynaložit přiměřené úsilí k posunu na vlastní cestě.... Více

náměstí Míru 350/2a, Kroměříž Mapa

Psychiatrická a psychoterapeutická ambulance

• „Děkuji mnohokrát, pomohl jste mi pane doktore. Přál bych si více takových odborníků s lidským přístupem. Prostě jste jednička. Více

ÚSP Víceměřice 32, Víceměřice Mapa

Odborný lékař psychiatrie

• „Pomohla mé dceři, nasadila správnou medikaci. Je vstřícná, ochotná kdykoliv pomoc.

Sušilova 478/24, Holešov Mapa

Ordinace psychiatra