Bystřice pod Hostýnem

Jakého specialistu hledáte?
  • Plastický chirurg

„to pan doktor s velkým D...s takovým přístupem jako má pan doktor Maceček jsem se ještě nesetkala...je to nejlepší doktor a jsem moc ráda, že jsem šla na augmentaci k němu...doporučuji a všude doporučovat budu...je lidský, věci říká na rovinu tak jak jsou žádné mlžení, usměvavý...prostě za mě Top Více

dr.Skaláka 14, Přerov Mapa

Ordinace plastické chirurgie, Nemocnice Hranice a.s.

Zborovská 1245, Hranice Mapa

Nemocnice Hranice

• Zubař, Stomatochirurg, Parod… ontolog Více

„Skvělý,chytrý,pokrokový,má skvělé výsledky,co k němu chodím,žádné vážné problémy nemám!Partnerovi dělal 2 inplantáty a naprosto dokonale!!! Je nadšený!! A to je u něj co říct!! Takže za mne lékař a asistentka naprosto TOP!! A to jako opravdu!!! Více

Novosady 1580, Holešov Mapa

• Praktický lékař, Pediatr

Kabelíkova 2682/1, Přerov Mapa

VŠEOBECNÝ LÉKAŘ

• „Pana doktora si velmi vážím. Je to dle mého názoru ten správný člověk, který kdy mé děti léčil. Jeho lidsky přístup jak k dětem, tak i k rodičům se mi velmi líbí. Je svědomitý, ochotný, vstřícný... Nemam co dodat. Jsem velmi ráda, že k němu chodíme. I sestricka je velmi hodna :) Více

Novosady 1580, Holešov Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „K paní Skulilové jsem šla s velkou skepsí, jelikož můj blok, který mě v životě omezoval nedokázal nikdo předtím vyřešit. Díky paní Skulilové a její komunikaci s podvědomím jsem po pár týdnech zjistila, že již žádný blok nemám.....za to jí moc děkuji a vřele doporučuji dalším, kteří v životě narazí na problém. Více

Losertova 69, Lipník nad Bečvou Mapa

Soukromá poradna pro alternativní terapii Mgr. Lada Skulilová

• „Těžkou operaci (TEK kyčelního kloubu) provedl pan doktor Rafi naprosto skvěle a díky tomu můžu bez bolesti fungovat. Děkuji. Výborný přístup i nemocnice. Více

Havlíčkova 69, Kroměříž Mapa

Kroměřížská nemocnice a.s

• „Dobry den. Nevim jak kdo,ale ja jsem spokojený s výkony tohoto lékaře na 100%.Léčil mě hemeroid a vše bylo v pořádku.Pak žíly a zase v pořádku.Nakonec vyřezání dvou znamének a zase vše v pohodě.Jeho profesní přístup a přístup sestry je na profesionálni úrovni.Co se týče jeho je majetku,nikomu do toho nic není.Zde se posuzuje lékař a ne jmění. Více

Bohuslava Němce 371, Přerov Mapa

Odborný lékař chirurgie

• „Paní doktorka je velice příjemná. Zájem o pacienta je opravdový,vždy se snaží vypátrat kde je problém a naordinovat vhodnou léčbu. Jsem ráda,že taková doktorka ve Slušovicích je. Ne že bych k doktorům chodila ráda,ale když už ho člověk potřebuje tak tady v této ordinaci se člověk cítí příjemně nejen díky vzhledu,ale také díky sympatické sestřičce i doktorce. Více

Vítězství 101, Slušovice Mapa

• „Paní doktorka je člověk na svém místě! Jsme moc rádi, že jsme k ní přešli, protože je to velká profesionálka s lidským přístupem. K dětem je moc milá, není divu, že ji mají moc rádi. Navíc vše dokonale vysvětlí, to se nám u předchozího lékaře nikdy nestalo. Moc děkujeme, za nás rozhodně doporučujeme! A kéž by bylo takových lékařů více. Více

Interbrigadistů 86/2, Přerov Mapa

• „Paní doktorka je nejlepší gynekolog, kterého znám. Bohužel kvůli stěhování jsem musela od paní doktorky odejít. Bohužel od té doby jsem nenašla stejně dobrého lékaře. Vyřešila semnou dlouholetý problém a jsem ji za to strašně vděčná. Navíc je velmi hodná, empatická a nikdy se mi nestalo, že by nad potížemi, se kterými jsem k ni přišla, mávla rukou, jak to bývá jinde zvykem. Dávám plný počet hvězdiček a všem doporučuji. Jana Kr. Více

Osecká 309, Lipník nad Bečvou Mapa

• „Paní doktorka svou pečlivostí, odborností a komplexním přístupem poskytuje pacientovi prvotřídní péči, řešení a podporu. Velmi děkuji za celou svoji rodinu Více

Sumínova 8, Přerov Mapa

Odborný lékař dermatovenerologie

• „Když Vám dal život políček, pomůže Humpolíček. Tahle veršovačka mě napadla, když jsem se rozhodla sem, vložit recenzi. Přeji všem, kteří ji čtou, aby učinili stejně šťastnou volbu člověka, za nímž si půjdou pro pomoc, jako se podařilo mně. Terapie je totiž umění a někteří je umí dobře, jiní lépe a a ještě jiní jsou prostě špička. Mým životním štěstím bylo, že jsem v nouzi potkala právě pana doktora. Děkuji mu tímto za život, co zase stojí za to žít. J.Č. Více

Lipnická 1135, Bystřice pod Hostýnem Mapa

PhDr. Pavel Humpolíček, Ph.D.

• Psychoterapeut, Psycholog

1 názor

„Oceňuji profesionální a přitom laskavý přístup paní magistry Kolaříkové. Velká spokojenost, během několika sezení jsme odstranili moje problémy a naučil jsem se, jak si pomáhat sám. Více

Mostní 4, Přerov Mapa

Mgr. Petra Kolaříková - Poradna pro život

Psychologické poradenství

Cena nebyla přidána

• „Dobrý den,pan primář mě operoval tep kyčle a vrátil do normálního života,bez bolesti. Lidský a velký odborník. Děkuji. Více

Dvořákova 75, Přerov Mapa

Nemocnice Přerov

• Praktický lékař

„Vynikající lékař! Dlouhou dobu jsem nemohla najít toho pravého "obvoďáka" :) Konečně po změně asi 5-ti lékařů jsem spokojená. Skvělý přístup, snaží se vždy vyřešit příčinu problému a myslím že ve své práci je důsledný. Doporučuji... Více

Komenského 27, Hranice Mapa

Praktický lékař pro dospělé

Jungmannova 1805, Hranice Mapa

PL pro dospělé - Domov důchodců

• „Milá lékařka. Rád k ní chodím.

Osecká 309/20, Lipník nad Bečvou Mapa

Med Centrum, spol. s r.o.

• „Jen chvala, tak mili lidi a ta profesionalita:))) naprosta spokojenost i muj maly syn spolupracoval a bez jedineho protestu ukazal zuby, opravdu važme si takovych sluzeb!!! Více

Havlíčkova 7/789, Kroměříž Mapa

DENTA - Comfort s.r.o., ortodoncie

• „Nejlepší paní doktorka, kéž by všichni doktoři měli takový lidský a profesionální přístup. Moc si vážím , co pro své pacienty dělá. Děkuji. Více

Studentská 5, Hranice Mapa

Praktický lékař pro dospělé