Praktický lékař pro dospělé
Mendlovo náměstí 1a, Brno

Paní doktora, která nezná slušné vychování a bohužel se na ní podepisuje vyšší věk. Jinak si nedovedu představit zaměňování i/y v lékařských zprávách a její zapomínání triviálních věcí jako jsou pacienti v ordinaci. Paní doktorka nechce předepisovat léky na které má pacient právo a svoji práci nekoná svědomitě. Jediné pozitivum je pěkně zařízená ordinace. Doporučuji všem nenavštěvovat tohoto lékaře a sestru.

To by se musel stát zásadní zlom, aby se změnila k lepšímu, jak zde píšete. Tomu ale nevěřím. Asi jste nepoznali jiné výborné lékaře.

Paní doktorku znám již mnoho let a jsem s ní naprosto spokojený. Je velice svědomitá, pečlivá, ochotná a poskytuje konzultace a pomoc i mimo ordinační dobu. Nikdy jsem neměl jakýkoli problém co se její odbornosti, přístupu aj. týče. Tuto lékařku mohu vřele doporučit.

K paní doktorce chodím již mnoho let. Je vždy příjemná, ochotná, svědomitá a dle mého názoru velice obětavá. Co se její odbornosti týče nemám absolutně pochyby. Kdykoli poskytne i případnou konzultaci po telefonu a to i mimo ordinační hodiny. Paní doktorce jsem velice vděčný a vřele ji doporučuji.

S tímto nemohu souhlasit. Já mám samé NEGATIVNÍ postřehy. Já například čekám přes dva měsíce na pozouzení zdravotního stavu mojí mamky. Už nám přišla druhá upomínka. Od paní doktorky jsem měla včera příslib, že osobně zprávu odnese, že se na to mohu spolehnout a neučinila tak. Přitom jsme si to chtěli zařídit sami. Nechtěla...proč asi? Dle naší osobní návštěvy dnes na příslušném úřadě nám bylo řečeno, že paní doktorka slíbí a nepřijde.... Už to tak probíhalo před třemi roky!!!!
Kdybych tady měla všechno vypsat, co se mně nelíbí, tak to bude tak dlouhé, že to nikdo nebude číst.

Nelepší obvodní lékařka. Blažková

Ochotná,vstřícná lékařka.b

k Paní doktorce chodí již dlouho celá naše rodina, pečuje o moji maminku s cukrovkou a jinými nešvary, je vždy velmi příjemná, všímavá, pečlivá, ochotná a nikdy jsem nezažila, že by člověk musel na něco čekat, nebo byl jiný problém.
K paní doktorce chodím ráda, když už náhodou její služby potřebuji. :-)