MUDr. Blanka Štorková

Kořenové obstřiky

Neurologické vyšetření

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Umístění: Neurologická ordinace neurologické vyšetření

Do této ordinace již docházím mnoho let. Péče je skvělá. Vynikající osobní přístup! Dojíždím autem a po absolvování rehabilitační péče si musím přeřizovat zpětné zrcátko, protože moje krční páteř je opečováním prodloužená. Vřele doporučuji!

Umístění: Neurologická ordinace Jiný

Paní doktorka mi velmi pomohla pri stanovovani vzacne vrozene vady plicniho sekvestru. Se sestrickou se postarali o neuveritelne rychle vysetreni magnetickou rezonanci, nasledne mi nasla onkologa, zarizovala prevozy sanitkou, celou dobu na telefonu pro me i manzela i ve svem volnem case. V ordinaci jsem mohla byt se svou novorozenou dcerou, kterou jsem tam parkrat i kojila B-) Dnes je vse pro vzdy vyreseno a jedina mila vzpominka na toto obdobi je ordinace na zbraslavi. Chvalime kudy chodime.

Umístění: Neurologická ordinace Ztuhlost krčně-hrudní krajiny

Dnes jsem byla u paní doktorky Štorkové poprvé. Bylo to velmi příjemné setkání. Paní doktorka je velmi milá, do ordinace jsem šla přesně načas , dokonce mi den předem poslali připomínající SMS.
Paní doktorka mne vyšetřila, když mi po té píchala do zad jehličky, mluvila se mnou a vše mi vysvětlovala a připravovala mne na případné nepříjemné pocity při vpichu jehly.
Paní doktorku vřele doporučuji.
Ordinace je nově postavená, krásné prostředí.
S pozdravem Zlata

Včera jsem ,byla u paní doktorky Štorkovè poprvé a velice doporučují všem!!! Velmi důkladné vyšetření. Paní doktorka je milá hodná a má cit .Sestřicka velice milá. Jen doporučuji!

Při akutních potížích byl manželovi bez vyšetření doporučenen Ibalgin. Paní doktorka se na manžela ani nepodívala a poslala ho domů s poučením, aby neprochladl.

Dobrý den, paní doktorka Štorková je velice milá, usměvavá, ale hlavně velice pečlivá neuroložka!!! Se zády mám už léta problémy a neurologů jsem navšívila už nekolik, ale tady jsem opravdu moc spokojená s celkovým přístupem paní doktorky Štorkové. Jolana

Dobrý den, ráda bych napsala reakci na sdělení našich pacientů, ale provozovatel tohoto webu mé žádosti již několik měsíců ignoruje, což mne mrzí, protože se mi myšlenka sdělování názorů na nás, lékaře, docela líbí. Samozřejmě, že nelze vsadit stoprocentně na každý názor, každý jsme jiný a nelze se vždy zavděčit všem – někdy proto, že medicína ještě některé potíže odstranit neumí, někdy se stane, že i lékaře něco bolí a není úplně „v kondici“. Ale to víme všichni. Mám svou práci ráda a vždy jsem se snažila, aby byli pacienti u nás spokojeni. Tím spíš mne mrzely dvě negativní reakce, které se v mém profilu objevily. Ráda bych proto sdělila všem, že UVEDENÉ NEGATIVNÍ HODNOCENÍ NEPATŘÍ MNĚ, ALE LÉKAŘCE, KTERÁ MNE ZASTUPUJE. JSEM TOTIŽ OD 8/2011 NA MATEŘSKÉ DOVOLENÉ. Doufám, že v budoucnu bude již naprostá většina pacientů s námi oběma spokojená, budeme se o to snažit :-) Pokud by přesto bylo něco v nepořádku, budu ráda i za informaci, kterou mi pošlete přímo na můj e-mail: neurologiezbraslav@email.cz
MUDr. Blanka Štorková

Pokud máte bolesti nečekejte že vám paní doktorka pomůže,je neochotná,protivná,ukuňkaná.Jediné co je u ní dobré je hodná sestřička a čekárna zející prázdnotou.

Musím reagovat na hodnocení předešlé paní.S paní doktorkou jsem velice spokojená, to co musím v čekárně někdy vyslechnout, jednání lidí s lékařkou či sestrou je velmi nepříjemné.Dokonce jsem tam zažila i kopání do dveří.Krátká obědnávací doba, minimální čekací doba v čekárně,milé jednání.

Paní doktorka je skvělá. Se všemi komentáři 100% souhlasím.
Hanka K.