Blanka Neumannová, zubař Hradec Králové

MUDr. Blanka Neumannová

Uložit

Zubař Více

13 názor

Uložit


Adresa

Sam. ordinace PL - stomatologa
Na Kotli 1147, Hradec Králové

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

13 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
D
Umístění: Sam. ordinace PL - stomatologa Jiný

Paní doktorka je vynikající a mohu jen doporučit. Chodím k paní doktorce teprve asi 3 měsíce, ale za tu dobu mě vyřešila více problému než bývalá zubařka za 3 roky. Velice vstřícná, komunikativní a vše do posledního detailu vysvětlí :)
Jediné co bych změnil je sestřička. Díky bohu to nemá vliv, ale její přistup je za mě velmi špatný a přijde mi že vždy když tam vždy jdu tak jak kdyby tam byla za trest.

Ověřený profil

Milý přístup,kvalitně odvedená práce. Chodíme k paní doktorce celá rodina.Maximální spokojenost.Rodina Kozákova

L
Ověřený profil

Šla jsem tam jako studentka UK v Hradci, okamžitě mi byla vytvořena přechodná karta a MUDr. Neumannová mi i bez objednání vyšetřila zuby, provedla rentgenové snímky, odstranila zubní kámen a poradila, jak si správně čistit zuby, aby se kámen netvořil. Přicházela jsem vyklepaná, odcházela s báječným pocitem, mohu pouze doporučit, chovala se ke mně velmi mile a příjemně.

M
Ověřený profil

Perfektní zubařka, měl jsem 3 kazy a z toho jeden pod plombou a odkládal jsem to snad 3 roky, protože jsem měl strach z toho jak to bude bolet. Vrtání nenávidím a od malička se ho bojím, protože moje bývalá doktorka byla pěkná řeznice :D
Tady to byl přesně opačný případ, po příchodu milé přivítání, kompletní rentgen zubů ( za minutku byl hotovej ) , prohlídnutí zubů, dozvěděl jsem se, že mám víc kazů, než jsem si myslel :) Paní doktorka mi nabídla, jestli chci umrtvení před vrtáním nebo ne. Nevzal jsem si ho, protože jsem chtěl pořádně trpět za to jak jsem to odkládal. Nakonec jsem vůbec netrpěl, protože vrtání jsem skoro necejtil. Za 10 minutek opravený 3 zuby a šel jsem spokojeně domů. Kdyby mi to někdo řekl předtím, než tam půjdu, tak bych mu nevěřil :D Takže za mě hodnocení 11 bodů z 10ti.

M
Ověřený profil

Perfektní lékařka, profesionální a citlivý přístup. Vživotě bych ji neměnil. MŠ

Opravdu skvělá péče

U paní doktorky jsem byla v březnu 2008. Měla jsem zánět pod dvěma moudráky a od toho nesnesitelnou bolest hlavy. Paní doktorka mi doporučila kloktat ústní vodou a objednala mě na vytrhnutí až za TŘI TÝDNY. Samozřejmě jsem vydržela jen do dalšího dne, kdy jsem vyhledala jinou zubní lékařku, která mi oba moudráky bez problému vytrhla. S paní doktorkou Neumannovou jsem se sešla za 3 týdny, protože mi při kontrole moudráků objevila 3 menší kazy. Domluvily jsme se na jedné bílé plombě a dvou černých. Při placení mi byla sdělena částka - 1050,-. Ptala jsem se, jestli je jedna bílá plomba tak drahá, bylo mi řečeno, že mám nakonec 3 bílé plomby. Samozřejmě mi to bylo divné, protože bílé plomby mají při aplikaci jinou chuť a já tu chuť cítila jen jednou. Ale sestřička vše odkývala. Za rok jsem šla k jinému zubnímu lékaři na kontrolu a ptala jsem se ho na počet bílých plomb. Sdělil mi, že vidí pouze JEDNU!!! Do teď si vyčítám, že jsem si nenechala dát potvrzení o zaplacení takové částky, protože bych paní doktorce udělala takovou ostudu, že by ji už nikdy nic podobného ani nenapadlo! A budu moc ráda, když si můj vzkaz paní doktorka sama přečte a aspoň se trochu ZASTYDÍ, když už nic jiného!!! Mgr. Hušková

Citlivý, profesionální přístup.S ošetřením u paní doktorky jsem byla velice spokojená.

Ověřený profil

Velká spokojenost s jejím přístupem i ochotou. Prostě to nemá chybu. Vřele doporučuji.

Skvělý a rofesionální přístup.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti