Na Kotli 1147, Hradec Králové
Sam. ordinace PL - stomatologa

Milý přístup,kvalitně odvedená práce. Chodíme k paní doktorce celá rodina.Maximální spokojenost.Rodina Kozákova

Šla jsem tam jako studentka UK v Hradci, okamžitě mi byla vytvořena přechodná karta a MUDr. Neumannová mi i bez objednání vyšetřila zuby, provedla rentgenové snímky, odstranila zubní kámen a poradila, jak si správně čistit zuby, aby se kámen netvořil. Přicházela jsem vyklepaná, odcházela s báječným pocitem, mohu pouze doporučit, chovala se ke mně velmi mile a příjemně.

Perfektní zubařka, měl jsem 3 kazy a z toho jeden pod plombou a odkládal jsem to snad 3 roky, protože jsem měl strach z toho jak to bude bolet. Vrtání nenávidím a od malička se ho bojím, protože moje bývalá doktorka byla pěkná řeznice :D
Tady to byl přesně opačný případ, po příchodu milé přivítání, kompletní rentgen zubů ( za minutku byl hotovej ) , prohlídnutí zubů, dozvěděl jsem se, že mám víc kazů, než jsem si myslel :) Paní doktorka mi nabídla, jestli chci umrtvení před vrtáním nebo ne. Nevzal jsem si ho, protože jsem chtěl pořádně trpět za to jak jsem to odkládal. Nakonec jsem vůbec netrpěl, protože vrtání jsem skoro necejtil. Za 10 minutek opravený 3 zuby a šel jsem spokojeně domů. Kdyby mi to někdo řekl předtím, než tam půjdu, tak bych mu nevěřil :D Takže za mě hodnocení 11 bodů z 10ti.

Perfektní lékařka, profesionální a citlivý přístup. Vživotě bych ji neměnil. MŠ

Opravdu skvělá péče

U paní doktorky jsem byla v březnu 2008. Měla jsem zánět pod dvěma moudráky a od toho nesnesitelnou bolest hlavy. Paní doktorka mi doporučila kloktat ústní vodou a objednala mě na vytrhnutí až za TŘI TÝDNY. Samozřejmě jsem vydržela jen do dalšího dne, kdy jsem vyhledala jinou zubní lékařku, která mi oba moudráky bez problému vytrhla. S paní doktorkou Neumannovou jsem se sešla za 3 týdny, protože mi při kontrole moudráků objevila 3 menší kazy. Domluvily jsme se na jedné bílé plombě a dvou černých. Při placení mi byla sdělena částka - 1050,-. Ptala jsem se, jestli je jedna bílá plomba tak drahá, bylo mi řečeno, že mám nakonec 3 bílé plomby. Samozřejmě mi to bylo divné, protože bílé plomby mají při aplikaci jinou chuť a já tu chuť cítila jen jednou. Ale sestřička vše odkývala. Za rok jsem šla k jinému zubnímu lékaři na kontrolu a ptala jsem se ho na počet bílých plomb. Sdělil mi, že vidí pouze JEDNU!!! Do teď si vyčítám, že jsem si nenechala dát potvrzení o zaplacení takové částky, protože bych paní doktorce udělala takovou ostudu, že by ji už nikdy nic podobného ani nenapadlo! A budu moc ráda, když si můj vzkaz paní doktorka sama přečte a aspoň se trochu ZASTYDÍ, když už nic jiného!!! Mgr. Hušková

Citlivý, profesionální přístup.S ošetřením u paní doktorky jsem byla velice spokojená.

Velká spokojenost s jejím přístupem i ochotou. Prostě to nemá chybu. Vřele doporučuji.

Skvělý a rofesionální přístup.

MUDr.Neumannová je nejen fundovaná lékařka,která je ochotna poskytnout účinnou pomoc vždy,kdy ji pacient potřebuje,ale také skvělý člověk s citem a velkým pochopením pro mnohdy velmi bolestivé potíže pacientů.Děkuji.LB