Beata Nour Mohammadi, psycholog Brno

PhDr. Beata Nour Mohammadi

Psycholog

8 názorů

Uložit


Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Adresa

Lýskova 2, Brno
Ordinace klinického psychologa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4.5

Obecné skóre
8 názorů

N
Ověřeny pacient
Umístění: Ordinace klinického psychologa

Super.Lepší neexistuje. Nádherná duše i charisma, těším sek ní jako k nejlepší kamarádce. Chodím již šestým rokem, nýbrž můj problém je doživotní.Dodává mi síly a mám ji moc ráda!


B
Ověřeny pacient

Po 3. návštěvě jsem paní doktorku informoval, že dále chodit nebudu. Není podle mého moc profesionální. Po druhé návštěvě začala paní doktorka většinu času mluvit o počasí, o teplu v kanceláři ..... prostě nic co by souviselo s mým problémem. Při ročním výpisu z pojišťovny jsem zjistil, že si nechala proplatit o jednu konzultaci navíc. A na to, že bere dle výpisu za jednu hodinu od pojišťovny přes dva tisíce se mi zdá, že se na konzultacích nic nevyřešilo a ani jsem se neposunul dál.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


A
Ověřeny pacient

Není špatná, umí naslouchat. Ale vadí mi že na položenou otázku odpovídá otázkou. Potřebovala bych slyšet jej názor. Pomůže zvednout náladu, ale je to málo...


K paní doktorce jsem chodila přibližně 2-3 roky na terapii.
Byla jsem spokojena - neříkala mi co mám dělat, jak mám dělat, nevnucovala mi myšlenky.
Vnímala co říkám, nic si nepsala a vše si pamatovala.
Ponechala mi moji osobnost. Na spoustu věcí umím nahlédnout i jinak. Pokud jsem na určitou věc měla nesprávný, zaujatý názor, opatrně avšak s jistou dávkou kritiky ve mě vzbudila uvědomění, že ty věci, jak je cítíme, ve skutečnosti takové být nemusejí.

Samotná terapie moje psychosomatické potíže nevyřešila, ale pomohla mi.


Ověřeny pacient

vynikající psychiatr, nikdy bych ji neměnila, vlídný přístup a pomoc slovem i úsměvem


J
Ověřeny pacient

K paní doktorce chodím na pravidelné psychoterapie, na kterých jsem závislá a cítím jejich nutnost. Paní dr. je jediná, které jsem se úplně otevřela, má moji důvěru. Umí vyslyšet, rozebírá duši i myšlenkové pochody, vycítí, kdy je potřeba promluvit nebo naslouchat. Její ordinace je příhodně vybavena, působí kladně. Její přístup je lidský a oduševnělý. Má velmi mnoho pacientů a zadané termíny, ale když jsem měla velkou krizi, snaží se vyjít vstříc. Moc za vše děkuji.


Chytrá, krásná...a tak nějak neskutečná žena:-)Psycholog, který má charisma, naslouchá, umí správně nasměrovat a vždy mě nakazí svým nezdolným optimismem..


M

Empatická a citlivá, ale když je třeba, tak taky dostatečně rázná. Pozorně naslouchá a nehodnotí; neříká, co je dobře a co špatně, bere člověka se vším všudy takového, jaký je.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti