Barbora Pyšková, fyzioterapeut Praha

Fyzioterapeut

Klánovická 487/2a, Praha
Body therapist - fyzioterapie

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku
Hotovost, Nespolupracujeme se zdravotními pojišťovnami

Fyzioterapie • od 600 kč

Zobrazit ostatní fyzioterapeutů v okolí

• asymetrie těla
  • bolesti svalů
  • poruchy svalového napětí

Fyzioterapie

Klánovická 487/2a, Praha

od 600 kč

Body therapist - fyzioterapie

Navštívili jste tohoto specialistu?

Podělte se o své zkušenosti. Ostatní pacienti by rádi znali Váš názor na lékaře.

Přidejte názor

5 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den! Od pasu dolů mám tělo jako ve svěráku a plosky nohou brní. Jaká je příčina??? Děkuji za odpověď.

Bez vysetreni nelze stanovit pricinu. Objednejte se k lekari nebo fyzioterapeutovi. Hezky den.

Mgr. Barbora Pyšková

• Dobrý den, před týdnem jsem si narazil zápěstí a v nemocnici jsem dostal běžně doporučené postupy ( nosit ortézu, nenamáhat a chladit ) mám tedy 2 otázky : Do jaké doby mám nosit ortézu a do jaké doby mám chladit zápěstí. Ortézu nosím neustále, akorát si ji párkrát za den sundám a snažím se rehabilitovat, tak aby to nebolelo . A chladil jsem, aby mi nevznikl otok a zmírnil bolest. Což teď už nehrozí. Díky za odpověď a přeji hezký den.

Dobry den, jak zminuje kolega Jan novak, nelze rici presne po internetu. Nejlepe objednat se na fyzioterapii. Hezky den.

• asymetrie těla
  • bolesti svalů