Nekvasilova 625/2, Praha 8, Praha

Bezpečnostní opatření v této ordinaci

Zobrazit

Přijímám: dospělí, děti od 5 let

Konzultace online • Od 600 Kč

Fyzioterapeutická konzultace • Od 1 000 Kč

Fyzioterapie • Od 600 Kč

Zobrazit ostatní profily fyzioterapeutů v okolí

Nejčastěji hledané služby

Od 600 Kč

Od 1 000 Kč

Od 600 Kč

Umístění: Body therapist - fyzioterapie fyzioterapie

2x jsem měl problém, nejdříve ruka, pak záda, nezávisle na sobě a hned po první návštěvě mi Mgr. Bára pomohla od bolesti! Doporučuji, kde se dá a již několik kamarádů bylo u Báry a byli spokojeni stejně tak. Takže děkuji ještě jednou. :)

Umístění: Body therapist - fyzioterapie fyzioterapeutická konzultace

Velmi profesionalni pristup. Barbora mi na zaklade dukladneho vysetreni pripravila program na procviceni a posileni mych bolavych ramen. Vysledky jsou znat uz po par tydnech pravidelneho cviceni. Diky moc.

Umístění: Body therapist - fyzioterapie fyzioterapie

Barbora mi pomohla s bolestmi zad v těhotenství. Poradila, jak správně cvičit a taky jak správně držet tělo. Bolesti se minimalizovaly a lituji, že jsem se k Báře neobjednala dříve, protože jsem mohla předejít zbytečným bolestem hned od začátku.
Osobně doufám, že mě žádné bolesti zase jen tak nepotkají, ale pokud přijdou, vím, na koho se obrátit.

Umístění: Body therapist - fyzioterapie fyzioterapie

Paní mi vše vysvětlila, přesně našla bolavé místo a po pár návštěvách byl 2 letý problém pryč. Nyní musím sice cvičit, ale koleno nebolí. Kdykoliv mohu zavolat a případně naplánovat hned další návštěvu. Jsem naprosto spokejený a vůbec jsem takovou pomoc nečekal.

Umístění: Body therapist - fyzioterapie fyzioterapie

Milý a profesionální pristup, obrovská ochota pomoci a u mě 100% účinnost. Mohu jen doporučit.Dekuji

Umístění: Body therapist - fyzioterapie fyzioterapie

Skvělý terapeutický plán do aplikace, stanovený přesně na míru mým obtížím. Terapie mi velmi pomohla.

Umístění: Body therapist - fyzioterapie fyzioterapie

Paní Bára mi pomohla s bolestí paty a kyčle. Přes aplikaci mi pravidelně posílá cvičení na doma. Za mě super.

5 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den! Od pasu dolů mám tělo jako ve svěráku a plosky nohou brní. Jaká je příčina??? Děkuji za odpověď.

Bez vysetreni nelze stanovit pricinu. Objednejte se k lekari nebo fyzioterapeutovi. Hezky den.

Mgr. Barbora Pyšková

Dobrý den, před týdnem jsem si narazil zápěstí a v nemocnici jsem dostal běžně doporučené postupy ( nosit ortézu, nenamáhat a chladit ) mám tedy 2 otázky : Do jaké doby mám nosit ortézu a do jaké doby mám chladit zápěstí. Ortézu nosím neustále, akorát si ji párkrát za den sundám a snažím se rehabilitovat, tak aby to nebolelo . A chladil jsem, aby mi nevznikl otok a zmírnil bolest. Což teď už nehrozí. Díky za odpověď a přeji hezký den.

Dobry den, jak zminuje kolega Jan novak, nelze rici presne po internetu. Nejlepe objednat se na fyzioterapii. Hezky den.

Mgr. Barbora Pyšková