Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Jsem psychoterapeutka, rodinná poradkyně, lektorka a supervizorka.
Absolvovala jsem FF UK, komplexní výcvik v systemické psychoterapii „Umění t...

• psychoterapie

Názory pacientů se rychle objeví

Napište svůj první názor

Už jste navštívili Mgr. Barbora Hrušková? Podělte se o svůj názor. Ostatní pacienti budou vděční za pomoc při výběru nejlepšího specialisty.

Přidejte svůj názor

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobry den, synovi je 6 let. Mel odklad a po prazdninach pujde do 1. třídy. Deti chodi do mezinarodni skolky a pokracuji studium v aj, kdy kazdy den maji cestinu a 1x prvouku za tyden.
Mame problemy s mluvením a podezrení na dysfazii - smisenou. Po pohovoru s p. ucitelkou se mi zda, ze deti si ho zaradili jako "hloupeho". V mych ocich se stale posouvame a nema odpor ke vzdelavaní, je citlivy, ale hrdy a ma sebevedomi. Neznate odborniky, kteri umeni zjistit jeho dysfunkci? Starsi dcera je hranicni dyslektik a studium zvládá obdivuhodne, ale v cetbe je pozadu, takze jiz zkusenosti mame.

Dobrý den, ve Vašem případě bych doporučila svou kolegyni, která provádí speciálně-pedagogickou diagnostiku s návazným podpůrným cvičením přímo zacíleným na synovy potřeby. V rámci naší soukromé poradny Rodina v pohodě v Praze - Klánovicích takové služby poskytujeme, popř. se můžete obrátit na jiné speciálně-pedagogické centrum.
Srdečně zdravím, Barbora Hrušková

Mgr. Barbora Hrušková