Dvorecká 21, Praha

Bezpečnostní opatření v této ordinaci

Zobrazit

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Nejčastěji hledané služby

Psychoterapie BodyMind.cz

Věnuji se terapii a koučováním v českém a anglickém jazyce. Vedle práce s dospělými jednotlivci pracuji především jako dětský psycholog.

...

• psychoterapie
  • dětská psychologie

Umístění: Psychoterapie BodyMind.cz psychologické poradenství

Mohu vřele doporučit. Při první schůzce jsem ocenil zejména vřelý přístup a příjemné prostředí. Nedělalo mi problém se paní terapeutce otevřít a po terapii jsem si nakonec odnesl několik cenných rad i s plánem do budoucna, jak při svém problému postupovat. Na druhou schůzku jsem nedorazil, protože (alespoň v mém případě) byl můj problém vyřešen.

Umístění: jiné místo osobné nezrovnalsti

Aj keď som nebol s otvorením sa "cudziemu človeku" úplne stotožnený, pri slečne Blažkovej som sa od začiatku cítil komfortne a bezpečne. Po terapii som odchádzal presne s tým čo som potreboval - urovnané myšlienky a nový uhol pohľadu, ktorý som sám nabrať nedokázal. Určite odporúčam :)) Filip