Vančurova 5, Opava
Ordinace (mapa)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna
Litultovice 187, Litultovice
Ordinace ženského lékaře (mapa)

Umístění: Ordinace ženského lékaře

Nejlepší pan doktor pod sluncem. Stěhuji se 350km ale stejně za ním budu jezdit na prohlídky protože je lidský, vše vysvětlí, nic nezanedbá a ještě vám zvedne náladu. Top!

Díky pana doktora mám dneska svou holčičku. Odstranil mi myom, který mi miminko mít neumožňoval. Moc Vám ještě jednou děkuji. Jste skvělý doktor a váš lidský přístup a pozitivní náladička, mě nádavala okamžitě pocit, ze vše bude v pořádku. Nestihla jsem Vám dřív dát komentář. Díky Vám mockrát.

Michaela Tajovská
Obecně nepatřím k lidem, kteří vyhledávají lékaře, jelikož se snažím vždy najít řešení. Dalo by se říct, že patřím ke skupině alternativně smýšlejícím. Za první těhotenství jsem třikrát změnila gynekologa, jelikož nebyl ochoten akceptovat jiný než svůj postoj. U pana doktora Šustka se mi stal opak, osobní přístup včetně "prozpěvování" mi vyhovuje, ale hlavně patří k těm, kteří naslouchají a jsou ochotni přijmout a akceptovat názor a potřeby druhé strany. "Přenášela" jsem cca 10 dní a nijak na mě netlačil a zcela přirozeně přijal informaci, že budu rodit doma. Poskytl mi informace možných rizik beze známky zastrašování. Nyní jsem otěhotněla podruhé, nicméně se děťátko rozhodlo odejít v raném stádiu těhotenství. A opět mně pan doktor Šustek přesvědčil o své naprosté profesionalitě, lidskosti, podpoře a naslouchání!!!!!!!!!!!!!!! Neznám lepšího gynekologa. Děkuji Vám Antoníne ;o))

jsem pacientkou p.doktora .Sustka a musim jen souhlasit s tim ze je bajecny znam ho temer 20 let a je porad stejne prijemny jako pred lety a co se tyce vysvetlovani vzdy vse vysvetli tak aby jste to pochopila jako laik .

Jezdím k Panu Dr. Šustkovi 30 km a stojí mi to za to. Má velice lidský přístup, vždy je v dobré náladě a na každou pacientku má tolik času, kolik potřebuje. Při mém prvním porodu volal dokonce z divadla, jak na tom jsem a že mne zdraví. Teď jsem těhotná podruhé a vím, že jsem v dobrých rukou. Nemám strach s ním mluvit o čemkoliv, jelikož při konverzaci i vyšetření se cítím dobře a ostych jde stranou. Zároveň musím vyzdvihnout přístup sestřičky. Spolu tvoří opravdu skvělou dvojici a člověk se tam vždycky těší. Děkuji Panu Dr. Šustkovi za to, jaký je. M. Dlouhá

Vážená paní 'uni', obyčejně se do podobných debat nezapojuji, ale musím se trochu ohradit proti vašemu názoru, jelikož mě (stejně jako cca 95% zde přispívajících žen) hodnotíte jako citově vyprahlou. Já se za ni opravdu nepovažuji a přesto také sdílím názor, že MuDr. Šustek je jedním z nejlepších lékařů, co znám. Taky nevím, jakým právem ho hodnotíte jako manžela nebo otce (pokud s ním nežijete). Myslím, že na těchto stránkách se očekává spíše hodnocení lékaře v jeho profesi, nikoli doma.
V dnešní době neustálých stížností a negativismu však věřím, že některým lidem se nezavděčí ani ten nejprofesionálnější a nejvlídnějsí člověk. No, ale každý má právo vyjádřit svůj názor. S pozdravem Michaela.

Přidávám se k ostatním a můžu jenom chválit.Také jsem pana doktora poznala v nemocnici a jeho vlídnost s dobrou náladou mě dokázaly neskutečně uklidnit.Je to jeden z nejlepších lékařů co jsem poznala.Přeji spoustu dalších spokojených pacientek.Martina

U

Paní petra je taky poněkud nezdravě optimistická, asi bere pouze antikoncepci a nemá jiné problémy. Mám podobný zážitek jako paní s pískáním - nic příjemného, nikomu to nepřeju. |Připadne mi, že citově vyprahlé pacientky jsou vděčné za jakýkoliv zájem,který pravděpodobně jinde postrádají. \přitom si dovedu představit, že tihleti chlapi jsou doma nic moc.

Báječný! A čeho si nejvíce cením? Toho, že vše vždy vysvětlí, vždy má čas a nikdy si u něj nepřipadáte na obtíž. Milý, pozorný a velmi srdečný! Lepšího lékaře jsem ještě nepotkala! Děkuji Vám za to, jak výborný jste!

Jednim slovem bajecny!!!mily,usmevavy,vlidny. Vzdy,kdyz vejdete do ordinace,uplne vas opusti strach,i kdyz
mate pred sebou jakykoli vykon.na kazdou prohlidku se tesim,je to radost!!!vystridala jsem spoustu
gynekologu a vysledek:pan doktor Sustek je tim nejnejnej!!!Takovy doktori Zvolsky,Barta at si vezmou priklad
meli by jit k DOKTORU SUSTKOVI do uceni!!!Dekujeme Pane doktore Sustku!!"miliony"spokojenych pacientek