moje ambulance Liberec
nám. Soukenné 669/2a, 460 01 Liberec IV-Perštýn, Liberec

Umístění: moje ambulance Liberec Jiný

Naprostá arogance, dne 11.4., vůbec nevím z čeho zjistil, že mám cukrovku, své informace zbírá z různých cizích udajů, mně sdělil, že mám cukrovku po odběru INR,předložl jsem mu moje vyšetření z nefrogie liberecké nemocnice, už ho nemám, a mudr Katzer z nich bude předvádět svoje moudra. V životě již nechci u tohoto lekaře absolvovat nějaké vyšetření.Určitě by stálo za to jeho vyšetření pacienta natočit.

Umístění: moje ambulance Liberec Jiný

Arogantní a bez zájmu něco jakkoliv řešit. Vše zjednodušil, hlavně ať neotravuju. Byla jsem u něj tak 3krát a pokaždé z jeho reakcí znechucená. Už si budu vyžadovat pouze lékařku.

Umístění: moje ambulance Liberec Jiný

Byla jsem u tohoto lékaře poprvé, vše mi pěkně vysvětlil, pohovořili jsme mj i o pandemii, politice, vegetariánství... Byla jsem velice spokojená. Ovšem až půjdu příště, zase ráda navštívím svou paní doktorku. Necítila jsem se nijak odbytá, ponížená a odmítnutá, jak tu psali jiní.

Umístění: moje ambulance Liberec Jiný

ja sem naprosto spokojena.to koukam na ty komentaře a nestačim se divit-rada tam nechim i když doktorum se vychybam ,(ale když musiš-tak musiš ) prave take sem si vybrala pana doktora Kacera zda se mi že je vždy vstřicny,a naladěny -to i pacjent oceni setřičky supr mile ochotne ,nemam ani strach z dběru krve hiii

Umístění: moje ambulance Liberec Reakce na klíště

Také navštěvuji MA a chodím k MUDr. Antonín Katzer a jeho neprofesionální přístup musím také potvrdit, přišla jsem s tím, že jsem nejspíš měla klíště, v místě kousnutí jsem měla ještě zbytek klíštěte a kolem velký červený flek. Vysmál se mi, kde beru tu jistotu, že to bylo klíště, když už tam nic nemám a mám prý přijít až tam budu mít něco jiného. Jsem ID a v mém případě není na co čekat. Myslela jsem si naivně, že třeba navrhne pro klid nás obou odběry krve, ale místo toho mě vyhodil. Takových zkušeností mám s tímto lékařem mnohem víc a už tam nikdy nepůjdu. Je smutné, jak lékař, který složil slib se dokáže takto chovat k pacientovi. Je to ostuda a měl by vrátit diplom. !!!

Dobrý den, bohužel se musím připojit k negativnímu hodnocení. Tento pan doktor je opravdu podivuhodný a připadá mi, že ponižování lidí je jeho běžná praktika. Vyšetřením se opravdu nezabývá, aniž by zvedl oči od Pc se mě zeptal, zda chci neschopenku. Odvětila jsem, že ne, že potřebuji pomoc. Dále si datloval do pc a utrousil Injekci?
Když jsem ho požádala o doporučení k odborníkovi, z úsměškem se mě zeptal, co si tak asi myslíte, že vám je?
Ne, opravdu tento lékař není lékař. Měl by být na recepci a rozdávat letáčky. Já chodím k lékaři buď preventivně, nebo až když je to opravdu potřeba. Nechodím tam ráda a nemusí mi to ještě ztěžovat svou arogancí. Moje ambulance slibovala vstřícný přístup lékařů a tady to zřejmě opravdu neklape.

velmi jsem zvažovala, zda-li si stěžovat na MUDr. Katzera přímo na vedení MA, ale tam se to mezi potencionální klienty nedostane.
S politováním musím říci, že přístup tohoto lékaře je přinejmenším tristní. Lékař neosobní, nadřazený, obtíže zlehčuje, nedá si práci s vyšetřením.
Se zvracením, střevními obtížemi a bolestmi ledvin jsem z obav o infekčnost navštívila MA, kde mne poslali ke zminovanému lékaři. Mám doma půlroční miminko, náchylné po těžké infekci na jednom měsíci na jakého koliv bacila´. Nebyla jsem schopná se postarat o sebe natož o malého. Manžel musel zůstat doma. Nejen, že lékař mé obtíže zlehčoval a obavu o malého naprosto uzemnil chladnými slovy "stejně jste ho už nakazila" a po vyžádání vystavení ošetřovateláku pro muže my bylo též řečeno " Dokud neumíráte, není důvod"
Jak si tohle lékař vůbec může dovolit?? Jsem zdravotník a tento přístup mě naprosto znechutil.
Napsal mi nějaká antibiotika na základě testu z moči aniž by ho zajímalo zda-li kojím či ne. A na zažívací potíže Hylak přesto že jsme několik dní neudržela nic v žaludku napíše mi nechutný sladý sirup.
Jsem znechucená.
Bohužel ani skvělý přístup a ochota sestřiček tento zážitek nijak neovlivní. Je mi líto, že musí pracovat s lékařem jako je tento.

S neúctou
Hatašová Tereza

pan doktor Antonín Katzer z Liberecké moje ambulance mě dnes pěkně vytočil. Manželka má už přes 4 dny teploty přes 38. Nejí, má bolesti hlavy a celého těla. Doma máme dceru 6 let a syna 7 měsíců který je taky nemocen a na lécích. Při dnešní návštěvě žádala pana doktora Antonína Katzera o vystavení ošetřování člena rodiny abych se mohl postarat o celou rodinu(pracuji na směny). Odpověď pana doktora mě zvedla ze židle....Prý neumírá tak jí žádný papír nevystaví. Pokud by měla zlomenou nohu tak ANO. Ale horečka,bolesti a dvě malé děti doma to není žádný důvod k vystavení ošetřovačky. Po příjezdu domů jsem panu doktorovi osobně volal a vysvětlil mi, že je to jeho rozhodnutí a po telefonu se se mnou o této věci nehodlá bavit. Pokud jsem nespokojen s jeho prací mám si prý stěžovat....... Opravdu profesionální přístup lékaře !!!!!!
Lukáš Vaňátko