Centrum pro zdravý vývoj dítěte
Opatovská 1763, Praha

K paní doktorce jsem chodila dlouhá léta, byla jsem velmi spokojená. Nikdy nepsala antibiotika na každý kašlíček, čehož si velmi cením. S problémem zánětu slepého střeva jsem se setkala také, včas jsem byla odeslána na patřičná vyšetření a do nemocnice. To, že mi v nemocnici apendix nechali prasknout, je věc druhá. Je pravda, že byla poměrně svérázná, ale jako lékařka byla výborná.

K pani doktorce Vavrečkové jsem chodila od svých čtyř let,poté převzala i dohled nad zdravím dětí celé rodiny.Nikdy nic nezanedbala,právě naopak několikrát zachránila život mé dceři.Občas byla unavená,ale bylo to pouze z papírování,které si ona nevymyslela.Takových lidí je v medicíně opravdu málo.Asi nikdy nebudu moc dostatečně paní doktorce poděkovat za její péči o nás.

Ještě dnes oplakávám odchod paní doktorky do důchodu, K paní doktorce jsme přestoupily od jiné, která svým chováním zapříčinila i dcery boj o život. Na paní doktorku Vavrečkovou nedám dopustit. Nikdy nic nezanedbala, zajímala se o nás, volala nám do nemocnic, obvolávala výsledky, byla milá a velmi velmi pečlivá.Respektovala náš přírodní přístup k medikaci, vždy se zajímala o stav mé dcery a nepříjemná nebyla ani jedinkrát. Co se týká administrativy pro pomoc na získání různých výhod v rámci TP pokaždé vše vyřídila rychle a bez zbytečných průtahů, poradila s formuláři i postupy... Jak říkám, lituji že jsme přišly o tak skvělou paní doktorku :(

K MUDr. Vavrečkové chodíme s dcerkou 2 roky...je naprosto normální doktorka s výborným lidovým přístupem. Zkrátka žádná afektovaná mladá doktorka, které sotva zachnulo razítko na diplomu. Svoji práci zná a dělá ji velmi dobře. Když jsme byly na preventivní prohlídce, sama nás poslala na vyšetření k ortopedovi, protože se ji nezdála páteř dcerky. Divné je, že nás minulá dětská doktorka po 6 let nechala v přesvědčení, že je páteř OK a přitom se to dalo řešit už dávno.

K paní doktorce "chodím" již 18 tedy posledním rokem, nikdy jsem žádný problém neměla a vždy jsem dostala velmi dobrou péči!!!

Dcera chodí k pí doktorce 15 let a vždy dostala tu nejlepší péči.

Paní doktorka je velmi náladová, nepříjemná na děti i rodiče. Chodila jsem k ní s třemi dětmi, neustále zaměňovala jejich karty a obtíže. Pomlouvala ostatní rodiče i děti včetně jména a adresy, bez ohledu na lékařské tajemství. Pokud jsem sama požádala o nějaké doporučení jinam, byla jsem na obtíž a zdržovala jsem ostatní. Odcházíme, dokud jsou děti zdravé bez vážnějších problémů

V roce 1980 vydávala madam Vavrečková zánět slepého střeva tak dlouho za střevní chřipku, až došlo k perforaci a to přes to, že byla matkou dítěte upozorňována na jasné příznaky apendicitidy. Naštěstí čtvrtý den ordinaval za tuto "doktorku" skutečný lékař a okamžitě doporučil odvoz do nemocnice, kde týden nebylo jisté, zda chlapec přežije a nakonec jen díky odborníkům se po měsíční hospitalizaci podařilo chlapce zachránit. Práci čest, soudružko Vavrečková !

U paní doktorky jsem pracovala jako sestřička, kdybych nebydlela daleko, své děti bych svěřila do péče jedině jí. Uznávám, že je paní doktorka svérázná a občas náladová, ale z profesionálního hlediska je to starý praktik a často jsem byla svědkem toho, že včas odhalila velmi závažné onemocnění. Rozhodně je to lékařka, která nepíše ATB hned na první kašlík, což někdy pacienti vyžadují.
Určitě je to skvělý člověk a odborník, ale jak píšu, je svérázná a to né každému sedne. Rozhodně ji doporučuji, ale né přecitlivělým maminkám.

Paní doktorka má někdy trochu svéráznější přístup, avšak z lékařského hlediska si na ni nemohu stěžovat. Vždy mi ochotně porodila a pokud si nebyla jistá, odeslala ke specialistovi.