Mgr. Anna Rytíř Drozenová

Brandýs nad Labem-Stará Boleslav 1 adresa

Boleslavská 31, Praha 5, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav

Pacienti se zdravotním pojištěním

Přijímám: dospělí

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Nejčastěji hledané služby

1 200 Kč

1 200 Kč

1 600 Kč

Psychoterapie a poradenství - Mgr. Anna Rytíř Drozenová

Od roku 2014 se soustavně vzdělávám v oblasti psychologie a práce s lidmi. Mám vystudovanou jednooborovou magisterskou psychologii a ukončený pětiletý...

• psychoterapie

Umístění: Psychoterapie a poradenství - Mgr. Anna Rytíř Drozenová individuální psychoterapie

Velmi vstřícný a pozitivní přístup. Už první sezení bylo v příjemném prostředí, ve kterém jsem se nebál otevřít všechny problémy. Vřele doporučuji.

Anička je skvělý terapeut. Moc mi pomohla, je velmi empatická. Nikdy predtim jsem na terapii nebyla a měla jsem z toho trochu strach, ale hned od začátku mi Anička byla sympatická a šlo to tak nějak přirozeně.

Terapeuta či terapeutku byste podle mě neměli vybírat naslepo, ale vybrat si opravdu někoho, kdo se orientuje a má zájem v konkrétní oblasti, kde leží problémy, které chcete řešit. Tematická shoda je podle mě dobrou cestou k tomu najít terapeuta, který vám tzv. "sedne". Takhle jsem si já vybral Annu a velmi se to povedlo.

Sezení nemůžu hodnotit jinak než pozitivně. Zkušenosti píšu po 36. návštěvě a po půlroční poměrně intenzivní terapii. S Anničkou jsme nepracovali tak, že by jsme udělali veliké skoky během chvíle a ačkoliv jsem přišel s opačným očekáváním, tak jsem rád, že jsme na to šli vytrvale a hlavně stabilně a tak během celé terapie docházelo ke kontinuálnímu zlepšování. K mému překvapení jsem dokázal najít odpovědi k otázkám a řešení k problémům zmíněnou cestou. Anička může nabídnout ohromnou dávku empatie potřebnou k pochopení problémů ostatních a toto bych vypíchl jako největší plus a její kvalitu. Mimo zmíněné má Anička drive a dokáže s vámi na věcech tvrdě pracovat. Hodnocení píšu jako analyticky a kriticky smýšlející člověk.

Mohu jen doporučit! Paní Drozenová mi velmi pomohla.

Umístění: Psychoterapie a poradenství - Mgr. Anna Rytíř Drozenová Jiný

Anna je super a velice empatická.Sezeni probíhaly v klidném prostředí a celkově jsem se cítil uvolněně.Dekuji moc za terapii a snad budete mít stejný názor jako já a terapie vám pomůže.ja jsem za 4 měsíce docílil co jsem chtěl děkuji.

Už od prvního kontaktu jsem z paní Drozenové cítila důvěru, empatii a pochopení. Mám pocit, že s ní mohu mluvit o čemkoli, po půl roce terapie cítím u sebe velký pokrok. Paní Drozenová dokáže naslouchat, dává zpětnou vazbu a zajímá se o mojí emoční pohodu po náročných sezeních. Dokáže nasměrovat tak, abych si uvědomila možnosti řešení mých problémů, ale není to žádný nátlak z její strany.
Působí velice příjemně, neodsuzuje, její metody vedení terapie mi vyhovují a je z ní cítit, že ví, co dělá. Určitě paní Drozenovou mohu doporučit.

Paní Drozenová je podle mého názoru skvělá, empatická a hluboce lidská odbornice. Čas našich terapií je časem, kdy mohu mluvit s důvěrou, kterou umí vytvořit, čímž si ujasňuji vlastní myšlenky a vlastně se sám posouvám ve vnímání svých potíží. Navíc svými poznámkami, které nejsou ani moc časté, ale ani příliš řídké, dokáže jemně, téměř neznatelně, zaměřit moji pozornost směrem, který je potřeba.

Po naší společné psychoterapii se vždy ještě několik hodin cítím vyrovnaně, klidně a posíleně. Musím říct, že jsem původně byl k tomuto druhu pomoci obecně poněkud skeptický, ale díky paní Drozenové jsem přesvědčený, že jde o velmi efektivní způsob hledání (a nalézání) vnitřního klidu, užitečného poodstoupení a posílení zdravého sebevědomí. Zvlášt onen pocit důvěry, kdy mám pocit jako bych mluvil s někým, koho znám snad odnepaměti a tudíž nemusím filtrovat, co můžu říct, a co ne, je nesmírně příjemný, uvolňující. Tuto psychoterapeutku mohu jen doporučit.

Vídáme se už nějakou dobu a přijde mi, že s postupem času je naše práce čím dál účinnější a lepší, tím, jak mi funguje důvěra. Můžu vřele doporučit, i pro méně ortodoxní témata.