Ordinace PL pro děti a dorost
Anny Drabíkové 534, Praha

Umístění: Ordinace PL pro děti a dorost Jiný

S paní doktorkou jsem velmi spokojená. Vždy se vším pomohla a poradila. Vždy se syny odcházíme spokojení a s úsměvem :-) Na paní doktorku a paní sestřičku nenechám dopustit. Doufám, že nám dlouho vydrží ordinovat, protože takhle skvělé ženské už nenajdu. Už jenom to, když jsem porodila prvního syna a volala jsem do ordinace, kdy máme přijít na první kontrolu, jelikož nás pustili domů v pátek s my měli přijít až v pondělí, dala mi pani doktorka svůj soukromý telefon a kdyby se něco dělo, ihned jsem měla volat a pani doktorka by přijela k nám domů. Takový přístup se jen tak nevidí. Atˇ jsme měli jakékoliv nemoce, vždy nám bylo dobře vysvětleno. Miminka berou vždy přednostně a nikdy jsme nečekali dlouho. Je na ně velké spolehnutí.

Umístění: Ordinace PL pro děti a dorost Jiný

Paní doktorku nemůžu doporučit. Miminka si objednává na stejný čas, takže několikrát jsem s kojencem čekala více než hodinu na preventivní prohlídku. Má zastaralé názory, u miminek doporučuje metodu vyplakání, používání dudlíku, kojení nejdříve za 3 hodiny atd

Umístění: Ordinace PL pro děti a dorost Jiný

Paní doktorka je prostě unikát! Vždy pečlivá, empatická. S dětmi to umí skvěle a s rodiči úplně stejně. Se sestřičkou tvoří neskutečné duo, vždy v dobré náladě, vždy plné humoru. Ocházíme odtamtud vždy s nadějí a veselí. Vřele doporučuji a doufám, že nám ještě hodně dlouho vydrží!

Paní doktorka je velice empatická a s dětmi to opravdu umí,jsem moc spokojená,nejen ,že je opravdový zkušený rázný profesionál,ale i velmi lidská a společně se sestřičkou tvoří báječný tým a ten humor...to je koření,vždy odcházím s dcerami s úsměvem na rtech.

K paní doktorce chodil můj manžel a chodí jeho syn. Byli oba s péčí moc spokojený takže, když jsme potřebovali pediatra pro naše miminko byla volba jasná. Zatím jsme byli u dr. jen třikrát a působí na mě velice mile a odborně.

Vynikájící lékařka doporučuji!

naprosto souhlasím s tím, že paní doktorka je vynikající lékařka. Též jsem před 30 lety k ní chodila a moje 2 děti k ní rádi chodí také. Vždy je moc ochotná, hodná, pečlivá a milá. Ochotně poradí s jakýmkoli problémem a mohu se na ni 100% spolehnout. Když se jí cokoliv nezdá, nenechá nic náhodě a pošle na další vyšetření. Děti ji mají opravdu moc rádi a za to ji mnohokrát děkuji. Všem rodičům doporučuji. Vondrová A.

Musím říci, že skvělá lékařka. Já k ní chodila před 30 lety a teď chodí i moje děti a vždy poradí, jak osobní návštěvou tak i po telefonu. Skvělý přístup doporučuji.

Moc hodná a milá paní doktorka, vždy nám pomohla a vše vyléčila. Chodila jsem k ní v dětství a škoda že neléčí i dospělé, chodila bych k ní dodnes. Moc Vám paní doktorko za vše děkuji. B. Míková

Vynikající dětská lékařka, která vždy pomohla
mým dnes už dospělým dvěma dětem. Tuto milou a dobrou
lékařku všem rodičům doporučuji !