Praktický lékař pro děti a dorost
U Jezera 4/2046, Praha

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost Jiný

Vřele nedoporučuji, jestli vam zalezi na zdravi vaseho ditete. Pani doktorka uz davno by mela jiz do duchodu. Chova se absolutne neprofesionalni a hystericky. Nesmite ji vubec nic rict a namitnout. Vubec nezna nove leky a zakladni postupy v nasazovani leku. Misto toho aby vzala zakladni ster posle radsi dite na rentgen aby mela kryte zada. A kdyz mate nejakou namitku tak spusti hystericky monolog s penou u pusy (do slova mela penu). Nasadi antibiotika, ktera uz leta neprodavaji v lekarne.

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost Jiný

Bohužel s paní doktorkou nemáme dobrou zkušenost a nemůžu jí doporučit. 11 měsíců mi tvrdila že dcera je zdravá, odmítala mi napsat rehabilitace nebo neurologa. Rehabilitace jsem si nakonec vydupala, a rehabilitacni doktorka nas až posléze oklikou poslala na neurologii kde doktor nevěřil, ze jdeme až takhle pozdě.
Paní doktorku jsem měla na doporučení a věřila jsem jejímu úsudku, což byla obrovská chyba. Kdyby byly dcerky problemy odhaleny včas, mohla začít ihned cvičit, a neměla by tak velké problemy, jaké má dnes. Dodnes jsem velmi naštvaná a měla jsem co dělat, abych si po vyřčení dcerčiny diagnózy za paní doktorkou nedošla osobně.

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost Jiný

Nemohu doporučit tuto paní doktorku. Většinu času sem se v tomto zdravotním středisku setkala pouze s arogancí a neadekvátním chováním. Ze 70% tedy hlavně ze strany sestry, ale pokud je s paní doktorkou v ordinaci každý den, při každé návštěvě a jsou defacto jedna ruka, tak to celkově kazí dojem celé ordinaci. Bohužel.
Modelová situace z 2.listopadu 2021: Dceru mám ve dvou letech poprvé v životě nemocnou a potřebuji pomoc doktora. V úterý volám do ordinace v 9:15 a informuji o stavu dcery, prý mám přijít do 10:00, protože to přijímají nemocné. Bydlíme kousek, v čekárně sem v 9:50 úplně sama. Z ordinace se ozývá hlasitý smích a sestra mě vidí přicházet a ještě zavře dveře do ordinace. V 10 hodin se do čekárny nahrnou ZDRAVÉ děti, které jsou objednané do poradny.. vůbec mi nevadilo čekat, byla sem ráda, že mi dceru ošetří, ale zbytečně jsem tam nemocnou kašlající dcerou ohrožovala všechny ty zdravé novorozence. (Podotýkám, že když byly dceři tři měsíce, takto tam bylo jiné infekční dítě v čekárně s námi..takže asi běžný postup) v čekárně se rodiče objednaní do poradny podivovali nad tím, proč nejsem s dcerou vyšetřena jako první, aby sem mohla s infekční dcerou odejít co nejdříve a neohrožovala je…. a to ještě v této době, kdy je covid. Po hodině čekání jsme se s dcerou dostaly do ordinace a pobyly v ní cca 5 min. Mimo vyšetření nemocné dcery jsem žádala paní doktorku o žádanku na kožní, kvůli ekzému. Neúspěšně, dala mi jen tel.číslo. Prý to stačí, jen zavolat a objednat se. (Jenže kožní si trvá na žádance, s tou mohu přijít hned, bez ní na přelom února/března…) Dva dny na to volám znovu do ordinace, že opravdu je pro mě důležitá žádanka na kožní, jelikož dceři z ekzému teče krev. Očekávala jsem, že nebude problém vypsat žádanku a podat mi ji mezi dveřmi, abych tam opět v čase poraden nemusela čekat a ohrožovat ostatní děti svojí infekční dcerou. Dosti jsem se ale spletla, paní doktorka mi nevybíravým a nadřazeným způsobem oznámila, že jestli tu žádanku tak nutně chci, ať přijdu hned a vystojím si celou tu frontu těch objednaných lidí. (S dítětem, které kašle, až se dusí, rozedřenou vyrážkou do krve a teplotou). Bylo mi řečeno, že sice žádanka je vypsaná hned a podaná mezi dveřmi taky, ale že má objednané pacienty už půl roku a už tímto mým tel.hovorem zdržuji jednoho z pacientů. Znovu mi byla nabídnuta možnost zastavit se, ale pod podmínkou, že si vystojím frontu všech těch naobjednaných pacientů a až bude ordinace úplně prázdná, tak mi tedy vypíše žádanku. Telefon mi posléze paní doktorka zavěsila bez jakékoliv finální domluvy ani rozloučení. Protože já neumím být tak rázná a na cizí lidi nepříjemná, snažil se situaci dořešit přítel. Hned jak se představil příjmením, telefon mu byl položen, posléze už mu telefon nikdo ani nezvedl. Jsem z této (a nejen z této), díkybohu poslední, návštěvy opravdu zděšená, paní doktorka by si měla zopakovat Hippokratovu přísahu.

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost Péče o miminko

Úžasná paní doktorka... skvělý přístup k dětem (měla jsem z ní výborný pocit už když přišla k nám po příjezdu z porodnice), hezky povídá s prckem, jemná, zajímá se o lékařskou historii rodiny, dá se s ní mluvit o očkování (necpe hned co to jde) - respektuje pohled rodiče...Je vidět, že jí na dětech opravdu záleží...

Upřímně mne mrzí, že díky stěhování budeme muset pryč

Moc doporučuji :-)

Pani doktorku Erbenovou povazuji za respektujici osobu, ktera umi naslouchat pacientovi a prizpusobit podle toho lecbu. Vrele ji doporucuji, s lepsim doktorem jsem se zatim nesetkala.
E. Dolakova

K doktorce chodím již přes 18 let a mám jí velmi ráda! Nyní ji budu muset opustit a najít si lékaře pro dospělé, je mi to upřímně líto. Doktorku Erbenovou vřele doporučuji!

Paní doktorku jsme si vybrali na základě zdejšího hodnocení a udělali jsme moc dobře. Co se týče lékařské péče - je pravdu profesionálka, plně ji důvěřuji, často se ale na ni obracím i s dotazy ohledně péče (kojení, spaní atd.), a vždy mi dobře poradí, řekne svůj názor. Nejlepší lékařka ze všech, ke kterým jsem kdy chodila. Sestra také super - citlivý přístup.

Pani doktorku jsem si vybrala hlavne proto, ze se zde na ni pise velmi dobre hodnoceni a take proto, ze ji mame kousek od domu. Bohuzel, to nebyla dobra volba. Jeji pristup k detem a rodicum neni takovy, jaky bych ocekavala. Pani doktorku vubec nezajima co si myslim ja, jako matka a mluvi si zahorkle sve nazory a na nic jineho nebere ohledy. Nechce pichat nausnicky, na dite si na pojistovnu vykazuje vice zakroku a leku, nez ve skutecnosti provedla. Ale jeji pretvarovani nekterym lidem asi vyhovuje. My od ni po 5 prisernychmesicich odchazime! Ja uz jsem z ni uplne na nervy a bojim se kazde pristi navstevy! Pokud tedy nekdo chcete lekarku, ktera sibude delat vse podle sveho a vy budete jen stat a mlcky prihlizet, doporucuji prave tuto. V opacnem pripade nedoporucuji. Dekuji.

K paní doktorce jsem chodila od 3 let až do dospělosti, kdy jsem odchod od ní skoro obrečela. Nyní k ní chodí můj 2,5 letý syn a jsem velmi spokojená. Čekáme další miminko a určitě bude také chodit k paní doktorce Erbenové. Děkuji za její péči a bezvadný přístup k dětem :)

Paní doktorku mohu jen a jen doporučit, velmi příjemná, laskavá, rozdala by se a s dětmi to velmi umí, přecházeli jsme od jiné dětské lékařky, synové hodně marodí, vždy se snaží najít nejlepší léčbu, nedává antibiotika prvoplánově a i když jsme tam opravdu co chvíli, vždy nám pomůže, nemá problém zvednout mobil mimo ordinační hodiny, takže jen a jen doporučuju.