Anna Erbenová, pediatr Praha

Anna Erbenová

Pediatr

U Jezera 4/2046, Praha
Praktický lékař pro děti a dorost

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost Péče o miminko

Úžasná paní doktorka... skvělý přístup k dětem (měla jsem z ní výborný pocit už když přišla k nám po příjezdu z porodnice), hezky povídá s prckem, jemná, zajímá se o lékařskou historii rodiny, dá se s ní mluvit o očkování (necpe hned co to jde) - respektuje pohled rodiče...Je vidět, že jí na dětech opravdu záleží...

Upřímně mne mrzí, že díky stěhování budeme muset pryč

Moc doporučuji :-)

Pani doktorku Erbenovou povazuji za respektujici osobu, ktera umi naslouchat pacientovi a prizpusobit podle toho lecbu. Vrele ji doporucuji, s lepsim doktorem jsem se zatim nesetkala.
E. Dolakova

K doktorce chodím již přes 18 let a mám jí velmi ráda! Nyní ji budu muset opustit a najít si lékaře pro dospělé, je mi to upřímně líto. Doktorku Erbenovou vřele doporučuji!

Paní doktorku jsme si vybrali na základě zdejšího hodnocení a udělali jsme moc dobře. Co se týče lékařské péče - je pravdu profesionálka, plně ji důvěřuji, často se ale na ni obracím i s dotazy ohledně péče (kojení, spaní atd.), a vždy mi dobře poradí, řekne svůj názor. Nejlepší lékařka ze všech, ke kterým jsem kdy chodila. Sestra také super - citlivý přístup.

Pani doktorku jsem si vybrala hlavne proto, ze se zde na ni pise velmi dobre hodnoceni a take proto, ze ji mame kousek od domu. Bohuzel, to nebyla dobra volba. Jeji pristup k detem a rodicum neni takovy, jaky bych ocekavala. Pani doktorku vubec nezajima co si myslim ja, jako matka a mluvi si zahorkle sve nazory a na nic jineho nebere ohledy. Nechce pichat nausnicky, na dite si na pojistovnu vykazuje vice zakroku a leku, nez ve skutecnosti provedla. Ale jeji pretvarovani nekterym lidem asi vyhovuje. My od ni po 5 prisernychmesicich odchazime! Ja uz jsem z ni uplne na nervy a bojim se kazde pristi navstevy! Pokud tedy nekdo chcete lekarku, ktera sibude delat vse podle sveho a vy budete jen stat a mlcky prihlizet, doporucuji prave tuto. V opacnem pripade nedoporucuji. Dekuji.

K paní doktorce jsem chodila od 3 let až do dospělosti, kdy jsem odchod od ní skoro obrečela. Nyní k ní chodí můj 2,5 letý syn a jsem velmi spokojená. Čekáme další miminko a určitě bude také chodit k paní doktorce Erbenové. Děkuji za její péči a bezvadný přístup k dětem :)

Paní doktorku mohu jen a jen doporučit, velmi příjemná, laskavá, rozdala by se a s dětmi to velmi umí, přecházeli jsme od jiné dětské lékařky, synové hodně marodí, vždy se snaží najít nejlepší léčbu, nedává antibiotika prvoplánově a i když jsme tam opravdu co chvíli, vždy nám pomůže, nemá problém zvednout mobil mimo ordinační hodiny, takže jen a jen doporučuju.

K paní doktorce chodím již necelých 19 let a její péči si nemohu vynachválit, je to bezvadná a starostlivá ženská a všem jí vřele doporučuji!

Paní doktorka je velmi zkušená a milá. Vždy ochotná a i o víkendech na mobilním telefonu.

K paní doktorce jsem začala chodit cca v 7 letech a když jsem před 2 lety byla nucena kvůli dospělosti odejít, byla jsem smutná. Je to lékařka s velkým srdcem, má o pacienty zájem, popovídá si s Vámi nejen o nemoci, ale i o situaci doma, v práci, takže posuzuje stav celkově, nejen příznaky, které jí řeknete. Dokázala mi vždycky velmi ochotně pomoci a poradit. Když se jí něco nezdálo, tak se snažila přijít na to jak jen umí a odeslala mě vždy na podrobnější vyšetření. Sama je z toho velmi špatná, když se něco nedaří léčit a člověk má delší zdravotní problémy, má tedy velmi lidský přístup, který spoustu lékařů nemá. Chodil k ní i můj bratr a oba na ní velmi vzpomínáme. Jednoznačně doporučuji tohoto lékaře. Jinak ordinace i čekárna je velmi příjemná.