V Zámku 7, Pozořice, Brno
Praktická lékařka pro dospělé (mapa)

č.d. 136, Kyšice
Ordinace praktického lékaře (mapa)

Jižní 214, Dýšina
Ordinace praktického lékaře (mapa)

O paní doktorce jsem se dozvěděla přes známou, která si ji nemohla vynachválit! Nyní plně souhlasím a doporučuji, je to velice příjemná, ochotná a chytrá doktorka.

Na oridnaci paní doktorky mi nejvíce vyhovují její ordinační hodiny, zvlášť nyní, když se nemohu uvolnit z práce. Paní doktorka je velice příjemná a vždy mi ochotně pomůže. Rozhodně vřele doporučuji a zároveň děkuji za skvělé jednání a přístup!

Paní doktorka je milá,ochotná,vstřícná ve všem poradí a pomůže.To mohu říct i o sestřičce.Zkrátka jsou skvělé.Lepší ordinaci neznám.Celá rodina je velmi spokojena.C.J.

Paní doktorka je milá, ochotná,vstřícná a snaží se udělat pro pacienty co je v jejích možnostech.To stejné mohu říct i o její skvělé sestřičce.Zkrátka tvoří spolu velmi dobrý tým.Přála bych všem více takových lékařů a sester.Díky!!!

S paní doktorkou jsme velice spokojeni celá rodina...vždy se o nás všechny důkladně a pečlivě postarala..navíc je velice příjemná a milá. Ivana

Paní dokrotka Blažková je velice profesionální. Její přístup k pacientům je vždy vstřícný, ochotně naslouchá, co máte za potíže a efektivně hledá jejich vyřešení. Navíc objednává na čas, na který také vždy pacienty bere. Její sestra Š. Červenková je také velice ochotná a milá. Takže zkrátka, jsou Nejlepší.

Paní doktorka Blažková je vždy milá a ochotná pomoci.

Paní "pseudo doktorka"Blažková,dle mého názoru,absolutně nemá vztah k pacientům,léčit paralenem dovede i laik,můžete si jej koupit i na čerpací stanici,nebo u vietnamských obchodníků.
Přesto že není schopná správně určit diagnózu,není schopná pacienta ani doporučit k odbornému lékaři.
Zřejmě vyhovuje těm,kteří návštěvu lékaře,mají jako zpestření a pletou si ji s návštěvou obchodního centra.

Jsem spokojená,paní doktorka je milá a ochotná.

Jedna z nejlepších lékařek, které jsem poznala. Škoda, že jsem se odstěhovala. Chvílemi mám chuť tam dojíždět, i když to je téměř nereálné. Ale vzpomínám moc ráda. Jediná výtka - delší čekací doby v čekárně, ale je to vlastně i pochvala, pacientům věnuje max. péči.