Anežka Nakládalová, praktický lékař Brno

MUDr. Anežka Nakládalová

Uložit

Praktický lékař Více

23 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Makovského náměstí 2, Brno
Praktický lékař

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Umístění: Praktický lékař Jiný

Léčba COVID antibitiky mi nepripadne vhodná. Navic pri príznacích neposlat na PCR test mi pripadne značně neodborné.


A
Ověřeny pacient
Umístění: Praktický lékař Jiný

Paní doktorka je velice ochotná, vyslechne, poradí, nenutí léky. Udělá si na pacienta dostatek času a má přátelský přístup. Po zjištění výsledků testů mi paní doktorka volala i po pracovní době, aby se se mnou domluvila na příští návštěvě, což mě mile překvapilo. Sestra je také přátelská.
Dlouhé čekací doby jsou sice nepříjemné, ale pochopitelné.
Co už mi nepřijde v pořádku je nedostatečná komunikace. Informace o dovolené paní doktorky nejsou dostupné nikde na internetu. Když jsem měla potíže, nedalo se paní doktorce dovolat, a po příchodu do ordinace jsem zjistila z nápisu na dveřích, že paní doktorka přijímá pouze objednané pacienty.


Ověřeny pacient

Perfektní až přátelský přístup k pacientům, necpe Vás zbytečnými léky, snaží se vždy příjít na příčinu nemoci, nechce podcenit sebemenší problém, sympatická a vždy krásně namalovaná :)


H
Ověřeny pacient

Stručně, jasně, rázně, cíleně, s respektem k pocitům pacienta. Čekárna působí jako obranný val a zkouška, jestli je opravdu návštěva nutná.


B
Ověřeny pacient

Paní doktorka léčí celou naši rodinu, máme ji všichni moc rádi, je to výborná lékařka, umí jednat s pacienty a vždycky nám dobře poradila a léčila. Nikdy bychom od ní neodešli jinam!!!


Lépe jsem si nemohla vybrat:)


super lékařka, ale ty čekací doby jsou otřesný. Z důvodu tak dlouhých čekacích lhůt tam chodím až už je mi fakt hodně blbě...


Precizní, ochotná a vstřícná


Ověřeny pacient

Paní doktorka je úžasný člověk a lékař, mám k ní naprostou důvěru, vžy se mi snaží ze všech sil pomoci, je prostě skvělá!!!


Souhlasím s výše uvedeným kladným hodnocením. Jako zdravotník si cenním jejich odborných i lidských vlasností. Jsem sice ráda, když sama k lékaři nemusím, ale když jdu k paní doktorce, tak vím, že budu v dobrých rukou. Jen ty čekací doby jsou někdy trochu náročné, ale beru to jako daň za to, že paní doktorka je opravdu dobrá.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti