Tlumačovská 2766/26, Praha 13, Praha

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

1 500 Kč

1 700 Kč

1 700 Kč

S-mysl

Jsem absolventkou jednooborové psychologie na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy. Zároveň jsem vystudovala obor Andragogika a personální řízení a ...

• rodinná terapie
  • psychoterapie

Umístění: S-mysl individuální psychoterapie

Andrea je empatická, upřímná, laskavá a neskutečně chápavá žena. Terapie jsou vedeny a zaměřeny čistě na vás a vašich potřebách. Všechny pocity jsou zde na místě a nic není špatně. Hned na prvním sezení se dostavil pocit ultimátního bezpečí a pochopení.

Andrea, dokázala zmírnit nejen mé úzkostlivé stavy, ale i nastavit mi zrcadlo v různých situacích, vyřešit neshody v partnerském životě a být mi oporou po fyzické i psychické stránce.

Všem ji doporučuji, neměnila bych.

Andreo, dekuji za to co děláte.

Mgr. Andrea Kretíková

Já děkuji za krásnou recenzi a budu se těšit na další setkání!

Andrea je úžasná, velmi schopná a profesionální, empatická a vtipná. Při našich sezeních mi dala prostor vypovídat se aniž by mě nechala utéct moc daleko od tématu. Podpořila mě ve vytvoření a "kalibraci" malého terapeuta a dala mi několik velmi cenných nástrojů na zvládání mých problémů. Líbilo si mi i to, jak dbala na to, abych mohla říct svůj názor na to jak terapie probíhá. Obzvlášť si cením toho, že krom odborných termínů mi dokázala věci popsat i barvitými příměry, leccos jsem si tak dokázala lépe představit a i se s tím snáze smířit.

Umístění: S-mysl psychoterapie dětí a dospívajících

Andrea je velmi příjemná a má profesionální vystupování. Stavy úzkosti mé dcery díky terapii začaly postupně mizet a ona se teď cítí mnohem lépe. Mohu jen doporučit

Jediné, co mne na spolupráci se slečnou Kretíkovou mrzí je, že jsem doporučení k ní nedostal o několik let dříve.

Andy mi obrovsky pomohla při překonávání několika pro mě těžkých životních překážek a i díky ní jsem se ve svém životě dokázala posunout. Cením si nejvíc jejího lidského přístupu v terapii, vždy jsem se cítila komfortně.

Andrea je velmi profesionální a sympatická. S každým mým problémem mi vždy dokázala perfektně poradit.

Umístění: S-mysl individuální psychoterapie

K Andy chodím již přes rok. S jejím přístupem jsem velmi spokojen a progres, který jsme spolu udělali mi neskutečně pomohl v životě.