opatovska 1763,praha-4, Praha

Umístění: Ordinace Jiný

Jsme zde naprosto spokojeni, ochota, rychlost, empatie, praktičnost, vybavení ordinace, vše jak má být.

C

Grateful for MUDr. Andrea Horakova for accepting my son as a new patient without any hesitation. We are foreigners here and been looking for some doctor for quite sometime already. More than 3 doctors have turned us down due to his low-cost insurance card. But she accepted us without question. She is kind, accommodating and very professional. She has the qualities of a good doctor. Highly recommended :)

Umístění: Ordinace Jiný

Pani lekarka Horakova A. patri dle meho nazoru mezi vyborne lekare,kteri se o sve pacienty staraji...Se synem k pani doktorce chodime celych 11let,zna nas uz od miminkovskeho veku naseho syna.Vzdy usmevava,mila..no proste tak to ma byt,aby se pacient citil dobre a v dobrych rukou specialisty.Na nasi pani doktorku,byl vzdy ve vsem spoleh.Dekujeme za Vasi letitou peci.S pozdravem a pranim mnoha spokojenych pacientu do budoucna Vas pacient Denis Filip s rodinou.

Umístění: Ordinace Jiný

Dobrý den, souhlasím s předchozí recenzí. Bohužel je to vždy hrozný fofr. Sestra i doktorka huláká jedna přes druhou informace a celá prohlídka o s očkováním, měřením a vazenim se smrskne do 10minut. Informace nestačíte vstřebat a jste venku. Jak sestra tak doktorka se kolikrát v informacích liší a jako prvorodička jsem si mnohdy nevěděla rady. Čekala bych větší kontrolu i péči. Přijde mi, že každá další návštěva je čím dál tím více odbytá a odcházím vždy celkem rozladěná hloupou poznámkou či právě rychlou odbytou kontrolou.

Umístění: Ordinace Jiný

Vybrali jsem si ordinaci, protože působí velmi seriózním dojmem. Byli jsme ale překvapeni, když našeho novorozence neviděla doktorka dříve než mu byli tři týdny pryč. Když se sestřičce zdá novorozenec v pořádku, proč by ho měla vidět totiž doktorka? Pak se tedy ptám, proč se studuje medicína... Každá naše návštěva probíhala tak, že hlavně rychle rychle změřit, zvážit - hlavně aby se stihlo co nejvíce dětí za den. Nejde tady o pacienty, ale o peníze/bonusy - nevím. Maminky se ale pak v čekárně navzájem ptají, jestli náhodou neví ta druhá, jak je to s vyšetřením kyčlí, jak je to s naúšnicemi, jak je to s... Prostě sestra řekne vše tak rychle a honem, honem, ať může jít další, že je člověk úplně mimo. Chápu, že u většího dítka s chřipkou to nemusí vadit, ale u prvorodiček, co nevědí nic a dozví se, ať si to vše vygooglí a nezdržují? To nepovažuji za správný přístup. Nechci psát apriori špatnou recenzi, ale vím, jak jsem sama hledala recenze, abych se rozhodla, kam se zapsat. Proto sdílím svou zkušenost. Paní doktorka nám nic špatného neporadila, nic špatného nepředepsala, ale chodit na prohlídky byl vždy stres a jedinkrát se nestalo, že bych odcházela v pohodě.Vždy mě něčím dopálili. Poté co jsme se odhodlali změnit pediatričku jsem plně spokojená a rozhodně jsem nyní o to víc přesvědčená, že systém tady je nastaven v tomto špatně! Jde to i bez nervů a jinak :)

Umístění: Ordinace zdravotní obtíže

moc milá paní doktorka velmi vstřícná vždy mi pomohla a proto si ji cením a urcitě doporucuji se na ni obrátit hyská

Skvělá lékařka. Opravdu člověk na svém místě. Mám syna s velkými zdravotními problémy a paní dr. vždy pomůže poradí a dělá i spousty věcí navíc. S čímž jsem se u jiných doktorů doposud nesetkala.

S paní doktorkou jsme spokojeni. Má dobrý přístup a mé dotazy vždy srozumitelně zodpoví. Celkově její péči hodnotím velmi kladně.

Paní doktorka je skvělá, s její péčí velmi spokojeni po profesní stránce. Je milá a velmi osobně přistupuje k dětem i rodičům. Vše dokáže srozumitelně vysvětlit i mému čtyřletému synovi, který má paní doktorku moc rád. Prostředí ordinace i čekárny je příjemné i sestřičky jsou moc milé.
Vřele doporučuji!

Lituji, že jsem tam někdy registrovala své děti. Dr. všechny ,co tam jsou si můžou na sebe pomalu házet hlínu.
Nic nepomohli spíš poškodili a doufám, že jejich systém bude řešit i LK