Praktická lékařka
Lerchova 1, Brno

Vzhledem k tomu, že jsem neměl dříve žádné zásadní potíže, nebyl problém. Bohužel aktuálně byly bagatelizovány moje zdravotní problémy, dvě provedená vyšetření vyšla v pořádku a tak bylo vyhodnoceno, že jsem zdráv a potřebuji něco na uklidnění. Potíže nezmizely, a protože lékařka můj problém již uzavřela, byl jsem nucen pátrat sám. Na infekční klinice zjistili boreliozu, což vysvětlilo moje nepříjemné problémy. Velmi mě mrzel přístup lékařky, která mě v podstatě odsunula na úroveň hypochondra, který potřebuje zklidnit. Nevidím problém v tom, že nezjistila, co mi je, ale že neměla snahu se na problém podívat jinak a poslat mě k odbornému lékaři.

Já nevím, vždy mě nechá trápit se nemocí týden, až pak teda nakonec usoudí, že bychom mohli napsat antibiotika. A furt akorát abych jedla zeleninu a pila heřmánkovej čaj. Jinak je fajn, sice taková ztuhlá, ale myslím, že mě má ráda, a hlavně sestřička je super, jsou s paní doktorkou takoví jing a jang.

Vynikající praktická lékařka, široko daleko bez profesní, lidské i etické konkurence! Stará se celá desetiletí o naši téměř nepohyblivou maminku, kdykoli ochotna okamžitě přijít, cokoli (vy)řešit - a zatím VŽDY, bohudíky, s prokazatelně dobrým efektem. Je schopná zajít až do velkých osobních časových obětí - u běžného praktického lékaře nevídané.
Naše celá široká rodina si jak jí, tak jejího mimořádně laskavého a lidského přístupu, jakož i její odborné práce obrovsky váží a s velkou vděčností vyslovujeme veřejně naše uznání!

P.S.: K výše uvedeným příspěvkům pacientů stran antibiotik malá poznámka: nadužívání ATB je konečně passé a jejich vyžadování zásadně svědčí o naprosté neinformovanosti žadatele. Je to trend nikoli ekonomický, ale skutečně vědecko medicínský, podložený mj. praktickými důkazy a zkušenostmi desítek let zainteresovaných stran. To, že paní doktorka nepíše okamžitě ATB , je jí jen ke cti a jen dosvědčuje její skutečné kvality i její informovanost v aktuálních trendech nových poznatků. A vidět psychosomatické souvislosti onemocnění je u lékaře vysoký nadstandard!
V úctě Romana Svobodová

Zkušená a ochotná paní doktorka s profesionálním přístupem a citlivostí jako málo kdo. Ano, čeká se třeba déle v čekárně, ale proč asi? LIDÉ JI DŮVĚŘUJÍ. Pečuje o staré lidi s přístupem, který je nebývalý...Já sama jsem mladší, ale s její pomocí jsem se vždy uzdravila, nebo mi byla ihned doporučena péče odborníka. Lékařka je dostupná ve středu až do 18 hodin. Děkuji za péči. PP

Pecka

Dr. Kryštofová je příjemná a ochotná (příjemná je i sestřička). Když se u mně objevil problém se srdcem, pomohla mi najít specialistu. Když mi umíral otec a jeho doktorka ho nebyla ochotná navštěvovat doma, kde ležel, dr. Kryštofová ho přijala a navštěvovala doma. (Jen je na můj vkus trošičku úzkostlivá, ale asi lepší než opak.) :-)

Paní ,,doktorka" umí snad léčit jen dvěmi metodami... antibiotiky nebo dietou a pitím vincentky. A to ani nepředepisuje antibiotika která by byla vhodná na danou nemoc. Mne přesvědčovala celého půl roku, že mé přetrvávající potíže jsou psychosomatické a mám si vyřešit prolémy v rodině. Díky ní jsem musela trávit pár nepříjemných dní v nemocnici a nejvíc mě na tom štve, že naprosto zbytečně. Pravda je, že je docela výřečná a usměvavá. Nenáročný pacient je s ní spokojen do doby dokud mu doopravdy něco je.

Vzdělaná, s výborným odhadem diagnozy, pohodová usměvavá, vstřícná a k tomu všemu má i super sestru Blanku.

Mě teda antibiotika psala až když jsem si o ně malem řekl, místo toho se vždy snažila vždy léčit přírodnějším způsobem. Jsem s ní velice spokojený - není pravda, že by kdy byla nevrlá či arogantní, naopak. S tím čekáním je to bohužel problém ..

Naprosto, souhlasim me na mononukleozu napriklad predepsala Zinnat, pote co zjistila, ze mam mononukleozu, opet augmentin( neboli Zinnat), coz je fatalni chyba, mimochodem i v lekarne si klepali na celo!! Takze jsem pote skoncila v nemocnici s velice tezkou alergii a malem anafalytickym skokem... Takze opravdu tahle doktorka fakt umi lecit:-D